Ne Olabilirler | Define işaretleri ve anlamları

Ne Olabilirler

akinaral

Kullanıcı
ustalarım daha önceleri bu konuyu açtım ama sadece bu görüntüdekiler nedir yorum istiyorum mağara içinde kanaldan gelmiş gibiler.mağara yarı nemli ıslak yarı kuru.giriş dar kameraya bunlar takılmış.dolgu yazan tavan sağ taraf

sfm

Kullanıcı
kardeş böyle yerlerin öncelikle boşluk yani gizli oda vs ve değerli ölçümü almalısın bunları aldınmı gerisi kolay alamıyorsan hiç kendini yormayacan takılmayacan böyle şeyleri

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Arkadaşlarında dediği gibi birşeyler var gibi ama net resim olmayınca kesin bir şey söylenemiyor işçilik olduğu anlaşılıyor fakat zahmetinize değermi emin değilim metal testi yapmakta fayda var...

Warning

Kullanıcı
Arkadaşlarında dediği gibi birşeyler var gibi ama net resim olmayınca kesin bir şey söylenemiyor işçilik olduğu anlaşılıyor fakat zahmetinize değermi emin değilim metal testi yapmakta fayda var...
Ağabey artık diyorum bizim oralara gelince birde bizim ordaki lere baksak diyorum mangal köfte allah allah diyorum :D :D :D

Warning

Kullanıcı
Paşam burdaki fotolar ince ayrıntılı bakıldığında birseyler var yanlız detaylı net foto gerektirir net foto olması senin için paşam daha verimli olacaktır
Selametle

Üst Alt