Neden Tekstilciler :) | Define işaretleri ve anlamları

Neden Tekstilciler :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

bu analizim yanlışmı bilmiyorum ama, tanımış olup görüştüğüm dostlarımdan bir çoğu tekstil ile uğraşıyor, sanalda olmayıp reelde olanlarda bunun ıcınde !

nedenki ? :)

denizliden20

Kullanıcı
:)bende eski tekstilciyim.soruna gelince .yakın tarihe kadar yani 7-8 yıla kadar.biz tekstildeki teknolojiden baya bir yoksunduk.iğneyi bile yapamıyorken .dünya bizi çaputla oyaladı siz çaputla oyalanın.biz makinesini yaparız size satarız.tabiki başka alanlardaki teknolojiden bahsetmiyorum bile.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
selamunaleykum,

bu analizim yanlışmı bilmiyorum ama, tanımış olup görüştüğüm dostlarımdan bir çoğu tekstil ile uğraşıyor, sanalda olmayıp reelde olanlarda bunun ıcınde !

nedenki ? :)
Aleykümselam dostum hayırdır tekstilciler etrafını sarmış Adam Allahtan daha ne isterki her arkadaşın bir kıyak yapsa gül gibi geçinir gidersin keşke benimde tekstilci arkadaşlarım olsa... üste başa para vere vere evin yolunu şaşırdık...:D

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
lacivert24 abi ben böyle düşünmemiştim :D ve tek ben değil, o tekstılcı arkadaslarda düşünmemiş olsa gerek, ne gelen var ne giden :D

@menzilli1 ve @METİN ustalara yanıtları ıcın tesekkur ederım. menzilli usta harbiden de vvay be doğru dedirttin bana.
metin abi iflas cok bu işde, malaesef. 3 -4 arkadaş iflas, 1-2 si seviyeyi sabitlemeye çalışıyor.
Allah c.c yardım etsin inş.

latife olsun diye konu açtım, farklı düşünceler çıkmasın inş.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ben tekstili sadece giyim olarak biliyorum giyiyorum gidiyorum yemek olsa gurme oldugum için sayfalar dolusu yazardım ancak bozkurt ustam sizin oralardan tekstilci çok çıkıyor biliyorum istanbulda .

Kervan07

Vip Üye
Güzel geliri olan meslek
aynı zamanda iflas ensede
ikiye imal edersin ona satarsın
teknolojiyi takip etmek zorundasın
aynı zamanda çok riskli meslek

aynen katılıyorum ustam..gözlerimizin önünde bir çok firma battı.
oldu olası tekstil işini hiç sevmedim fakat ekmeğini halen yiyoruz çok şükür..

Üst Alt