Nerede Kalmıştık :)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Hoşgeldin dostum, bi daha,
Kendini bu kadar özletme olurmu?
Bu arada
Princlerde özellikle sağ eldekinin yaptığı salinimin sebebini buldum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karanar

Kullanıcı
Hoşgeldin dostum, bi daha,
Kendini bu kadar özletme olurmu?
Bu arada
Princlerde özellikle sağ eldekinin yaptığı salinimin sebebini buldum.
sağ ele maden aldığında eğer alttaki maden de aynıysa salınım yapıyor. hatta bazen yine aynı işareti yapıyor, salınıyor sonra tekrar düz gösteriyor eğer altta da aynı maden varsa. sen ne buldun?

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
sağ ele maden aldığında eğer alttaki maden de aynıysa salınım yapıyor. hatta bazen yine aynı işareti yapıyor, salınıyor sonra tekrar düz gösteriyor eğer altta da aynı maden varsa. sen ne buldun?
Su dostum su
Altta su damarı varsa ilk olarak sagdaki kapaniyor soldaki dik, tıpkı altında ki gibi.
Yarım mt eşdikten sonra, salınım başlıyor. Bir metreye yakın salınımın şiddeti dahada artıyor.
Dedigim yerde olcüyü 3 mt almıştım, tam 3 mt den iyi bi su çıktı. Halâda duruyor, suyu hiç eksilmiyor.
Normal su uzerindede denersen nasıl salınımın yaptığını görürsün.
Şuna kanaat getirdimki, altın tepkisi aldığın yerde erinmeden yarım mt inecen salınım yoksa devam, varsa hiç uğraşma.
Allah a emanet

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karanar

Kullanıcı
Su dostum su
Altta su damarı varsa ilk olarak sagdaki kapaniyor soldaki dik, tıpkı altında ki gibi.
Yarım mt eşdikten sonra, salınım başlıyor. Bir metreye yakın salınımın şiddeti dahada artıyor.
Dedigim yerde olcüyü 3 mt almıştım, tam 3 mt den iyi bi su çıktı. Halâda duruyor, suyu hiç eksilmiyor.
Normal su uzerindede denersen nasıl salınımın yaptığını görürsün.
Şuna kanaat getirdimki, altın tepkisi aldığın yerde erinmeden yarım mt inecen salınım yoksa devam, varsa hiç uğraşma.
Allah a emanet

haklı olabilirsin ama son action da şunu yaşadım. 3 - 3,5 metreden sinyal aldım değerli sinyali.indikçe sinyal arttı. en son 9 metrede bıraktım ama hala sinyal geliyordu. ya sinyali yanlış ölçtüm ya da derinlikte sorun vardı. bildiğim tüm eleme testlerine rağmen sonuç değişmedi.hep değerli verdi.
eğer senin dediğin gibi suya çekim veriyorsa bunu nasıl eleriz. su balonu falan mı alsak sağ elimize???

hamzadan

Kullanıcı
Küçük 50 ml.pet su kabının ağzını çubuğa göre kesip,tutamacı bunun içindeki suya temas ettirip(elle teması kesmeden)denemek lazım.Selam ile..