Numuzmatik.definecilik Bir Tutkudur..dimi | Define işaretleri ve anlamları

Numuzmatik.definecilik Bir Tutkudur..dimi

TEVFiK

Vip Üye
Helal olsun Vallahi ben bu kişi kadar olamadım.(ağla) Nasıl ama Lacivert24 Ustam.:eek::D Millet boş durmuyor.:D

esrarengiz2828

Kullanıcı
teyfik ustam sen böyle türkiyede izinsiz zor gezersin şu yasalarda bi iyileşme olsada rahat rahat gezsek

esrarengiz2828

Kullanıcı
gizlihazinelerdeki kaan hocamın bir tvdeki tek tekçilik ve kanunlar hakkında açıklamaları vardı gerçekleşsede kaçakçılık felan bile yavaşlar veya durur seyrettiyseniz hak verirsiniz

benzernick

Kullanıcı
TEVFİK USTA, ne devlet olarak, kanunlar müsait, nede halkımız, bayanların tek başına orman da define aramasına pskolijik olarak müsait,bizim manyaklar bu kadını ormanda tek başına görseler,define bulduk diye parçalarlar:) alim ALLAH, ALLAH lafzını büyük harflerle yazdım İKİZCELİ kızmasın diye,:).

TEVFiK

Vip Üye
TEVFİK USTA, ne devlet olarak, kanunlar müsait, nede halkımız, bayanların tek başına orman da define aramasına pskolijik olarak müsait,bizim manyaklar bu kadını ormanda tek başına görseler,define bulduk diye parçalarlar:) alim ALLAH, ALLAH lafzını büyük harflerle yazdım İKİZCELİ kızmasın diye,:).
:D heheheeeeeeeee :Devvvvvvvetttttt..Sayın ustam bizim burası Türkiye.her an herşey----ler olabilir.:D Saygılar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Tevfik ustam o kadının dolaştığı yeri tanıman lazımdı senin selviye çok yakın kuş uçtu uçacak haberin olsun...

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik ustam o kadının dolaştığı yeri tanıman lazımdı senin selviye çok yakın kuş uçtu uçacak haberin olsun...
S.a. sayın Ustam evet bende şimdi fark ettim tevekkeli bu bizim selvilere benziyor diye düşünmüştüm.(ağla) kuş Uçtu,Gitti,Yok.(ağla) Kaçırdık(ağla) bendekide şans zaten bu kadar olur.(ağla) ama Aliveli ustam olsaydı kuş--çuk daha yere konmadan yakalardı :D bende bakardım artık (ağla)