oda mezar içinde cakılı taş

ersan

Admin
Cevap: oda mezar içinde cakılı taş

merhaba ASI ustam nekadarda doal gibi duruyor oraaki kanal isareti ve ,,v ,,isareti ustam okadar buyuk yerde oda olacani benin de var ayni yerim ama oda ta acik deyil ustam sade:(:( penceresini bulamadim bende ioceri girikte pencereden bakmak istiyorum .:(:(

ASİAVCI

Kullanıcı

Arkadaşlar bazı şeyleri kacırıyorsunuz fotoları bidaha inçeleyin bir odada niş varsa başka bir mezarında baktığı yönde olasılığını atlamayın bu acıklamama göre bidaha bakın fotolara

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Arkadaşlar bazı şeyleri kacırıyorsunuz fotoları bidaha inçeleyin bir odada niş varsa başka bir mezarında baktığı yönde olasılığını atlamayın bu acıklamama göre bidaha bakın fotolara

ustam ben dedimya dikdörgen oyma var diye birde bizi kırmayıp yeni resimler eklediğin için saolasın ha birde valla helal olsun ustam oraya iple sarkıp girdin sanırım cesaretin takdire şayan ustam sormak istediğim bişeydde o yükseklikteki biyer nasıl farkedilmiş ve giriş kapağı nasıl açılmıştır patlatma yapılmamış sanırım hasar yok ama o kapak enaz 500 kg si var nası yapmışlarki ola

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

asiavcı ustam sanırım sol altta ve sağ altta bi açılmamış mezar yeri daha var

İRON

Kullanıcı

çakılı taşın direk altını derim mubarek.yani toprağa bakan kısmını