Öncelikle Bu Siteye Emeyi Geçen Herkesten Allah Razı Olsun | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Öncelikle Bu Siteye Emeyi Geçen Herkesten Allah Razı Olsun

siyami29

Kullanıcı
Sayın usdatlarımız hocalarımız bir konuda beni aydınlatırsanız sizlere minnettar olurum öncelikle kazı yapmak için ortalama ne kadar masraf gidiyor bunu. Belli bir fiyatı varım ne kadar süre veriliyor????

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
allah c.c sizdende razı olsun.
konu hakkında net bılgı verecek olan olur.
kazının yapılacağı yer, kazının nekadar süreceği gibi krıterler önemlı.
2-3 gunluk bır kazının malıyetı 10 bini bulabılır diye biliyorum.

wolf_52

Kullanıcı
şahıs tapulu, yerde ustalarımın belirtdiği gibi meblalar çıkar, lakin yer devletinde 1 senelik kira bedeli alırlar sonra kazı masrafı ustıne konulur, misal orman arazisi ve hazine malı, ise 120 bin tl yi bulabilyor kazı mliyeti, bir tnıdığım bu paryı ödediğni bilyorum bundan 4 senne evel, şimdi ne kadardır bilmeycem...

gıral

Vip Üye
şahıs tapulu, yerde ustalarımın belirtdiği gibi meblalar çıkar, lakin yer devletinde 1 senelik kira bedeli alırlar sonra kazı masrafı ustıne konulur, misal orman arazisi ve hazine malı, ise 120 bin tl yi bulabilyor kazı mliyeti, bir tnıdığım bu paryı ödediğni bilyorum bundan 4 senne evel, şimdi ne kadardır bilmeycem...
Usta sen sıfırı fazladanmı koydun elinmideğdi tuşa 120 bin ne:D

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
resmi kazıya 1 ay sure verirler bu süre bitiminde kazı bitmediyse uzatabilirsin 5 bin ila 10 bin arası değişir 4 gunluk kazı maliyeti en pahallı kazı kurtarma kazısıdır

wolf_52

Kullanıcı
Usta sen sıfırı fazladanmı koydun elinmideğdi tuşa 120 bin ne:D
yok gardaşım 120 bin tl para ya mal oldu, ordu çatal kaya namlı bir kayalık, hazineye ayit, orman, ormanı kiraladılar,1 senlik peşin kirası ödendi, 1 ay kazı izni alındı maliyeti bu..

gıral

Vip Üye
yok gardaşım 120 bin tl para ya mal oldu, ordu çatal kaya namlı bir kayalık, hazineye ayit, orman, ormanı kiraladılar,1 senlik peşin kirası ödendi, 1 ay kazı izni alındı maliyeti bu..
Usta ormanı satınalmış gibi olmuş:D bari kerestesi çıkarmı okadar;) kusurabakma usta 120 yi duyunca birden benim ikiyüzle kaçasım geldi kazıyapmaktan:D demekki presödürleri değişik