Önemli Husus Dikkat ! | Define işaretleri ve anlamları

Önemli Husus Dikkat !

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

arkadaşlar, doğudaki terör olaylarını fırsat bilip,cep telefonu dolandırıcılığına soyunan kalpazanlar durumu abartmış,çok sayıda dolandırıcılık yaşanmaya başlamış.
kredi kartınız ile teröre yardımcı oluyormussunuz diye sizlerden kredi kartı veya para pul isteyen her kim olursa olsun itibar etmeyin.
unutmayın,devletimizin böyle bir uygulaması yoktur, bu durumu size ancak bankanız bildirir,oda sizi banka şubenize davet eder.
bu konuyu yakın çevrenize ve özellikle ihtiyar ve teknolojiden uzak çevrenize duyurun.

selametle inş.
sen nerden biliyorsun sorusuna gelince, bankacıyım ;)

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Uyarınız için Teşekkürler Sayın Ustam :p
bu güne kadar nedense beni bu şekilde arayan olmadı.:eek:
herhalde kurnazlar ben'de bişi olmadığını benden daha iyi biliyorlar bunun için aramadılar Galiba :eek::D :cool: (şeytan) Saygılar.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Uyarın için ALLAH razı olsun...
Bir gün beni de aradılar,terör banka vs bir şeyler zırvaladılar,canım çok sıkkındı biraz sövüp sayıp kapattım,aynı numara tekrar aradı "beyefendi durum gerçekten sizin açınızdan çok ciddi dinlemelisiniz demeye başladı ;bende:" Peki dinliyorum Ben Cumhuriyet Savcısı MAMİ" demeye kalmadı telefon kapandı,hemen akabinde bu sefer ben aradım şöyle doya doya ana avrat baba kız kızan kardeş abi teyze ...........bi söverim dedim...
O malum hatun çıktı telefona:"Aradığınız numara kullanılmamaktadır,eksik yada yanlış çeviriyor olabilirsiniz,daha sonra tekrar deneyin..."(keyif)(keyif)

TEVFiK

Vip Üye
Bir gün beni de aradılar,terör banka vs bir şeyler zırvaladılar,canım çok sıkkındı biraz sövüp sayıp kapattım,aynı numara tekrar aradı "beyefendi durum gerçekten sizin açınızdan çok ciddi dinlemelisiniz demeye başladı ;bende:" Peki dinliyorum Ben Cumhuriyet Savcısı MAMİ" demeye kalmadı telefon kapandı,hemen akabinde bu sefer ben aradım şöyle doya doya ana avrat baba kız kızan kardeş abi teyze ...........bi söverim dedim...
O malum hatun çıktı telefona:"Aradığınız numara kullanılmamaktadır,eksik yada yanlış çeviriyor olabilirsiniz,daha sonra tekrar deneyin..."(keyif)(keyif)
:D :D :D :D hheheeeee geçmiş olsun hemşerim vallahi siz çok şanslısınız çünkü O malum hatun sesini duyabildiniz ama ne yazıkki benim tlf.da ise O malum Bay çıkıyor.:D:D bende'ki şans Maşallah heryer'den fışkıyor. :D:eek:(ağla) Saygılar.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

sakın ola bu algıyada düşmeyin,
aradıkları numaraları adliye veya emniyet gibi yerlerin telefonlarına yönlendiriyorlar, insanlarda santral anonsu duyunca, aaa doğruymuş diyip kapatıyor.
malesef ama malesef insanlık değilde müslümanlık ölmüş, bunu yapan kişiler sizce müslüman olabilirmi ? olsa Allah korkusu olur, hırsızlık yapıyor resmen.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Eminim ki benim o tür bir yanılgıya düşme ihtimalim sıfır bile değil...Avatarımdan da anlaşılacağı üzere terörle tek bağlantım memleketimin hayırı üzerine olur(şeytan)(şeytan)(şeytan)...

Üst Alt