Öpüşen Şahin Başlı Yılanlar.. | Define işaretleri ve anlamları

Öpüşen Şahin Başlı Yılanlar..

semihmed

Kullanıcı
büyük bir nehir kenarında,nehire sıfır bir yol yapımı sırasında çıkan bi kayada,öpüşen iki yılan resmi çıktı,resim mozaik boya ile itinayla çizilmiş,yani boya ile işaret ve resim yapılmış,yılanlar karşılıklı öpüşüyor ama kafaları şahine,kartala benziyor,ve mütüş işçilik verilmiş renklerinde,soldaki yılan kursaklı,kartal kafalı yılan diyebiliriz ve kekmesi aşagı inmiş,sağdaki yılannın kakmasi düz...yılanda kekme olurmu demeyin resim öyle...kekmeli yılanın hemen yanında nehiride sembol eden resim çizilmiş...yanındaki kayadada kafa büyüklüğünde oyuk var...resimleri mevcut...atabilirim...acil bilği bekliyorum...saygılar..

semihmed

Kullanıcı
büyük bir nehir kenarında,nehire sıfır bir yol yapımı sırasında çıkan bi kayada,öpüşen iki yılan resmi çıktı,resim mozaik boya ile itinayla çizilmiş,yani boya ile işaret ve resim yapılmış,yılanlar karşılıklı öpüşüyor ama kafaları şahine,kartala benziyor,ve mütüş işçilik verilmiş renklerinde,soldaki yılan kursaklı,kartal kafalı yılan diyebiliriz ve kekmesi aşagı inmiş,sağdaki yılannın kakmasi düz...yılanda kekme olurmu demeyin resim öyle...kekmeli yılanın hemen yanında nehiride sembol eden resim çizilmiş...yanındaki kayadada kafa büyüklüğünde oyuk var...resimleri mevcut...atabilirim...acil bilği bekliyorum...saygılar..sol taraftaki kartal,sağ taraftaki yılanda olabilir...acil bilği lütfen..

denizliden20

Kullanıcı
ustam verecem bilgiden çokda emin deilim ama öpüşen yılan görüldüğünde hemen bir çekiçle kafayı kıracan orda kesin değerli bir taş saklıdır diye duydum.ama sadece bir duyum.

adrenalin68

Kullanıcı
Fotoğrafları yüklerseniz, ustalarımız gerekli açıklamaları yaparlar.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ustam verecem bilgiden çokda emin deilim ama öpüşen yılan görüldüğünde hemen bir çekiçle kafayı kıracan orda kesin değerli bir taş saklıdır diye duydum.ama sadece bir duyum.

bende böyle duymuştum lakin,bunun kasıtlı şekilde işaret kırdırmak ama.lı yapılan bir olay oldugunuda duydum.
çünkü kafada bulamayan belki kvrımlarda vardır diyerek kuyruga kadar kırıyor, bilmiyorsan çözümü işarete zarar verme, ben bulamazsam başkasıda bulamasın deme, nasip işi bu,
resim varsa atın, yılanda kursak falan önemli detaylar olabilir. lakin yol çalışmasında çıktıgını söyluyorsun, yönü değişmiş oldugundan araştırma alanın genişleyecek.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yükleyemiyorum...site de foto yüklemeyi çok zor aşamalı yapmışlar.Çok güzel fotoğrafları var..foto yüklemeye yardım edermisiniz..

siz burdaki anlatımları izlediniz ve forumda resım yuklemeyı cok zor yapmışlar dedınız he, belki çok iddalı olacak ama, türkiyedeki define siteleri arasında resim yükleme özelliği olarak en iyi siteyiz. kendi sunucumuzu kullanıyoruz ilk başta. :)
biraz daha dikkatli inceleyin.
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kullanımı-klavuzu.13787/
ve resimlerinizin boyunutu kontrol edin, 2 mb den yuksek olmasın.

Üst Alt