Ok Işaretleri | Define işaretleri ve anlamları

Ok Işaretleri

ASİAVCI

Kullanıcı
İŞARET EDİRNEDE

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Abi bu işareti ben bizzat çözdüm ve uyguladım anlatayım sanada bu üstte resimde yuvarlak daire içine aldığım yerlerin hepsi mezar bu mezarlar kiliseye yakın bir ailenin mezarı 7 tane mezar var 6. boş mezarların içinde sadece ceset var ama okun yedinci uç noktasındaki mezar aile büyüklerinin mezarı ve içinde bişeyler var yeşil ile çizdiğim yönde 2 km belkide bulabilecek mesafede kilise var o yönde patikayı bulabilirsen zor seçiliyor biraz 500 - 600 metre ilerde yine bi ok işareti bulacan kayada o kayada okun gösterdiği zıt işarette yine ilerleyince muhtemelen dağ yada tepeye doğrudur zaten yolun tepenin başına varınca aşağıda kiliseye ait yada papaza diyelim bağlık alan var biraz ilerisindede kilise var her neyse çalışmayı genişletmek istiyorsan kiliseyide değerlendirebilirsin mezarın en baştaki az buçuk bişeyler var demiştim ama belli bir yerde parasıda var 7. mezar burda çok önemli abi onu bulunca o işaretlemediğim ok işareti var ya yedinci mezardan o yönlü aynı açıda ilerleyip kayadan parasını alacan belki kaya zamanla toprağın altında kalmış olabilir artık sen çubukla o işleri halledersin umarım anlatabilmişimdir.
Benim bu yer ilk kazık yiyişimdir kayadaki parayı almak çok zor değil işçiliği zor değil yani işte o son noktada üçkağıda geldik alan adam ummadı tabi kimsenin ahı kimseye kalmaz 1 yıl sonra öldü

Üst Alt