Okm cavefinder yeraltı görüntüleme | Define işaretleri ve anlamları

Okm cavefinder yeraltı görüntüleme

L

leonidas42

Guest
toprak_urun_1.jpg

Cavefinder - Görüntülü Sistem

Cavefinder, hedef bölgedeki kavitelerin tespitini gerçekleştirebilen jeo-elektrik bir yöntemi esas almaktadır. İyi zemin koşullarında azami derinliğe tesiri mümkündür. Alet, kolayca kumanda edilebilir ve sadece mağaralar, yer altı sığınakları ve mezar odaları gibi kaviteler için tasarlanmıştır.

Ölçüm sonuçlarının değerlendirilmesi hemen olay mahallinde ve yerinde aletin göstergesinde gerçekleşmektedir. Burada kısa bir hesaplama sürecinden sonra bir kavitenin mevcut olup olmadığı gösterilir. Versiyon B'de taranan saha ayrıca üç boyutlu bir grafik sayesinde bilgisayarın ekranında incelenip analiz edilebilir.

Teknik Bilgiler

Kontrol ünitesi
Çalıştırma Isısı 0C-50C
Saklama Isısı -20C-60C
Havadaki Nem 5%-75%
Su geçirmezlik Yok
Ebatlar 430x150x260mm
Ağırlık Yaklaşık 3 kg
Voltaj 12 VDC
İşlemci Motorola,4 MHz

Data Transferi(Bluetooth)
Aşağıda belirtilen data transferi özellikleri sadece Cavefinder B modeli için geçerlidir.Cavefinder A
modelinde data transferi yoktur.
Teknoloji Bluetooth
Frekans 2.4-2.4835 GHz
Maksimum Transfer Oranı 1 Mbps
Alınan Hassasiyet -85 dBm
Maksimum Menzil Ortalama 100m

Kullanılacak bilgisayar için gerekli minimum özellikler
Bilgisayar teslimat kapsamının bir parçası değildir.Cavefinder B modeli için gereklidir.

CD-ROM sürücü Min. 4x
Arabirim USB
Boş Bellek Min. 50MB
Kullanılan Bellek(RAM) Min. 256MB
Grafik Kartı Min.128MB,OpenGL-uyumlu
İşlemci Min.1.2 GHz
Çalışma Sistemi Windows Vista,XP,98SE,2000

Üretici firma Alman OKM verilerine göre

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Okm cavefinder yeraltı görüntüleme

paylaşım ve bilgiler için tesekkurler.

L

leonidas42

Guest

önemli değil dostum herşeye inat bu paylaşımları sürdürmem lazım

lLeon

Kullanıcı

ustam bu açıklamlar çok önemli bilgileri bizimle paylaştınız için sizden .allah razı olsun ..

kaan5557

Kullanıcı

Leonidas Ustanın (Kardeşim) paylaşımı güzelde bu cihaz işe yararmı işte bu nokta muallak...:D

TRUVA

Admin

Hz Ali demişki bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Bende diyorum:bana sarıkızı buldurcak yeraltı görüntüleme babayiğit bir cihaz lazım.bir cihaz veya cihazı olan varsa cihazına ve kendine güvenen bir adam gibi adam arıyorum.Boş laflara karnımız tok,olupta burun kıvıranlarada tok, elli dereden su getiren karnı tok açın halinden anlamayan adamlarada karnımız tok.Türk olarak geçinip alakası olmayan kendi insanımızı dolandıran adamlarada karnımız tok..makinam var diye övünüp bir başkasına faydası olmayan yüreksizlerede karnımız tok.Adam gibi adam arıyorum.kaldıysa tabiki