Onca Emek Ve Foto Tekrar Yorum Rica Ediyorum | Define işaretleri ve anlamları

Onca Emek Ve Foto Tekrar Yorum Rica Ediyorum

akinaral

Kullanıcı
ustalarım bu fotolara yorum almıştım şu an izne çıkıyorum tüm fotolar 500 m2 alanda nerelere ne yapmalıyım bir çıktımmı tekrar inip çıkma şansım yok saygılarımla azda olsa nokta atışı yapmak istiyorum

Son düzenleme:

akinaral

Kullanıcı
ustam 12 resimde
er sey ortada saten giris yeri de trasli burda bir hanim mezar odan var roma dunemine ayit
ordaki kus kafa isareti saten sana bitki noktayi vermios.
bitki derken ustam resimle gösterirmisin ustam

akinaral

Kullanıcı
ustam 12 resimde
er sey ortada saten giris yeri de trasli burda bir hanim mezar odan var roma dunemine ayit
ordaki kus kafa isareti saten sana bitki noktayi vermios.
ersan ustam uğraşmaya değermi ve diğer resimlerde işe yarar bulgular varmı.13.15.17.18 resimlerde birşey varmı.
ayrıca benim en çok çözüm aradığım resimde 26. yorum alsam

Kamil

Kullanıcı
kuş gercekse,arka kısma 3 mtye kadar bak,yerde kesme kapı gıbı 2 yassı kaya olur varsa hayırlı olsun

akinaral

Kullanıcı
kuş gercekse,arka kısma 3 mtye kadar bak,yerde kesme kapı gıbı 2 yassı kaya olur varsa hayırlı olsun
ustam kesme kayalar aşağılarda ve yukarıda var ama bağımsız kayayla bir değil.kapının 4 m önünde bu var.yukarıda dağın arkasında yıkıntı halinde 2 tane dikdörtgen şeklinde var.ayrıca kilise kalıntısı yok nasıl tespit edebilirim

Son düzenleme:

akinaral

Kullanıcı
1-2-2a sarı basamakların 3basamaklı yerin üstü.3 noluda haç varmı? çizdiğim yerler göz yanılmasımı

Üst Alt