Orjinal Bir Işaret Için Yardım | Define işaretleri ve anlamları

Orjinal Bir Işaret Için Yardım

desperado330

Kullanıcı
arkadaşlar buranın ne olduğu ve ne için yapıldığı konusunda bilgisi-tecrübesi olanlar paylaşabilir mi? çok daha detaylı fotoları da mevcut. (şimdiye kadar çözebilen olmadı)
görünen kadın gövdesi 2,5 metre boyunda buarada

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Diğer fotoğrafları da paylaşırsanız faydalı olur. Burada bir giriş vs görünmüyor. Yapıştırma gibi duran parçalar tuzaklı.daha önce gördüğüm bir anıt mezarı anımsattı. Öyle olabilir. Başarılar dilerim.

wolf_52

Kullanıcı
giriş lakin tuzaklı....tuzağa yakalanmadan 2 süpeli nokdası buralar gibi duruyor...

desperado330

Kullanıcı
resim yükleme parayla değil. korkma sonradan fatura gelmez.
acaba yerinde kimse çözemedi,buradamı çözülecek diyemi bir resim.çizimler bir fikir oluşturdumu.
aramıza da hoş geldin. selametle.

ustam teşekkürler yorumun için, maalesef yerinde gören olmadı ama yönlendirmeler yanlış oldu. bakın o kadın gövdesinin arkasından birşey çıkmadı ve o şekilde kaldı burası. bu foto uzak çekimi

desperado330

Kullanıcı

gövdenin arkasından çıkan kısım

o bloklar kaldırılınca çıkan

ustalar şimdi daha sağlıklı yorum alabilirim heralde :) sizce burası nedir ki??

desperado330

Kullanıcı
y
ustam bu yerin ta sonucunu alamadiniz mi sence nasil bir islem var burda ustam kama blok taslarlan asaya tunele gidisin var buiyuk bir kilse mahzenine buyle zorlu isler sade kilseye ayit olan yerler ;)
yok ustam alamadık o blok taşları çıkarttık ama arkası bir karışa kadar daraldı :( dediğin yeri işaretlemen mümkün mü aceba?? yani blokların altındaki kısım mı kapak, oraya mı işlem gerekiyor. zaten eski iletişim yolumuzdan da ulaşamıyorum sana bayadır; yoksa kesin çözülürdü bura :( engelledin mi ustam naptın beni; buradan bi emrin isteğin olursa söylemen yeter unutma

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

vermek istediğim mesajın, o tarihten şimdiki zamana uyarlanmışı.

üst kayalar dahil özel yapım. burayla işiniz yoktuki.

burasıda işçiliğin devamı olan kısım. ama ne diyor,altta zeminlere in, boşluk tespiti ile belirle yoksa boşuna emek verirsin.elindeki buraya çok az gelir çok. sağlıcakla.yönlendirmelerle orada netice alamazsınız. tespit etmek durumundasınız. bu bir . ikinci olarak SİZİ ALLAH esirgemiş. riskli çalışma yapıyorsunuz..

Üst Alt