Orjinal Roma Dunemine Ayit Bir Ayna Isareti. | Define işaretleri ve anlamları

Orjinal Roma Dunemine Ayit Bir Ayna Isareti.

ersan

Vip Üye
ustalarim burda bu tasin altinda bosluk aldim mezari bu yerde kalyor dikatli bakildinda tas blok ortasindan horasanlan yapistirilmis.

ASI

Kullanıcı
Abiler sormak istediğim birşey var. Siz çubuk ile boşluk aldığınızı söylüyorsunuz. Bu boşluğu çubuk algıladığında tam çarpı mı oluyor yoksa başka bir şekil mi oluyor acaba?

ASI

Kullanıcı
Abi ben doğadan pek anlamam ama resimdeki o horasan dediğiniz kaplama tabiri caizse kabak gibi belli :) Rabbim emeklerimizi boşa çevirmesin inşaALLAH.

ersan

Vip Üye
Abiler sormak istediğim birşey var. Siz çubuk ile boşluk aldığınızı söylüyorsunuz. Bu boşluğu çubuk algıladığında tam çarpı mı oluyor yoksa başka bir şekil mi oluyor acaba?
ustam kulandin cuba cok bali ,,bakir,,cubukcta--x--oluyor pirinc ve gumuste cubuklar kendilerini aciyor disdariya.

ASI

Kullanıcı
İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Üstadım bakır çubuk ile ben araziye çıktım diyelim. Herhangi bir yerde x işaretini alırsa hemen o x işaretinin altında boşluk mu var demektir, yoksa maden mi acaba? Birde rüzgarlı havalarda çubuk sıkıntılı bir duruma girer mi acaba?

ASI

Kullanıcı
Üstadım pirinç çubukta var bende. Bir ara netten satın almıştım. Adam bakır boşluk, pirinç çubuk ise aradığım madenden sağ eline al ara demişti. Şimdi ben mezar, mahsen, oda gibi boşlukları en stabil şekilde nasıl arayabilirim.

Üst Alt