Ormanin En Yuksek Yerinde Cok Deyerli Bir Mezar | Define işaretleri ve anlamları

Ormanin En Yuksek Yerinde Cok Deyerli Bir Mezar

ersan

Vip Üye

yakin un cekim

İRON

Kullanıcı
ERSAN.burdan işaretlerin bile mezarı temsil ettiği ap açık ortada.
ve herzaman derim V harfi zengin nitelikli kişilerin mezzarını temsilen kullanılmıştır.burdada zengin olduğu aşikardır.
mubarek kayanın hemen ön dibinden başlasan,yoksa başladın mı bile.:)
bu senenin bulgusumu bu?yoksa çok mu eski arşivlerden bir karemi....

İRON

Kullanıcı
iron usta bu yer benden 23 kilometere bir uzakta
cok buyuk bir orman alaninda ve 2 senelik bir resim yeri burda 2 gun urastik hic olmayacana cok avir bir iscilik
var burda 4x4 tas golu bu yer deyerli de veriyor asada .
mubarek burda bayan mezarı yatar.bayan mezarıda hafife alınacak türlerden değildir yani.
kalın sert blok taşlardan oluşur ustu buda insanı tamamıyle saf dışı bırakmak için kullanılmış bir yöntem.ve bakıyorum ki çokda başarılı bir yöntem olmuş....
ama can sağlığı ve güvenliği herşeyden önemlidir.eline sağlık çubuklarına bereket..
kolay gelsin...

aurum

Kullanıcı
ersan ustam güzel yer .aşadaki degerli malzeme gaz salınımı sızıntı belirli yerlerden otlarıda yakmış kavurmuş.3.cü resimdede ara ara sararmış yanmalar var .işaretten ziyade.toprak ve ot yapısıda önem kazanıyo.

aurum

Kullanıcı
ersan ustam güzel yer .aşadaki degerli malzeme gaz salınımı sızıntı belirli yerlerden otlarıda yakmış kavurmuş.3.cü resimdede ara ara sararmış yanmalar var .işaretten ziyade.toprak ve ot yapısıda önem kazanıyo.

aurum

Kullanıcı

DRAGON-34

Kullanıcı
iron usta bu yer benden 23 kilometere bir uzakta
cok buyuk bir orman alaninda ve 2 senelik bir resim yeri burda 2 gun urastik hic olmayacana cok avir bir iscilik
var burda 4x4 tas golu bu yer deyerli de veriyor asada .
Emeğine sağlık ustam aynen katılıyorum kayaların kalınlıkları bir metreden az olmuyor ve kalıp kalıp taşları yığmışlar üzerine meraktan soruyorum derinlik nekadar benim uğraştığım yerde üç metreydi

ersan

Vip Üye
Emeğine sağlık ustam aynen katılıyorum kayaların kalınlıkları bir metreden az olmuyor ve kalıp kalıp taşları yığmışlar üzerine meraktan soruyorum derinlik nekadar benim uğraştığım yerde üç metreydi
4 mt de
deyerli verioyor burda ustam bana ama oda ve bosluk yok bir yerede cok inceledim cubukl;asrlan

Üst Alt