Oturur Şekilde Buzağı | Define işaretleri ve anlamları

Oturur Şekilde Buzağı

yavuz123

Kullanıcı
ustalarım kolay gelsin bir kayada oturur şekilde karşıya bakan buzağı bulduk boynunun kenarını kırmışlar kare şeklinde boşluk vardı.bişeyler çıkartmışlar.buranın aşağısında şelale var şelalenin büyükce havuzu var. sol tarafta değirmen var.değirmenin sol alt tarafında mağara var. pek işaret bulamadım bu buzağı ne anlama geliyor ustalarım yorumlarınızı bekliyorum

yavuz123

Kullanıcı
img20161106165138-3cb5e.jpg

MAVRAN

Vip Üye
Buzağı mi öküz mü bu önemli, o yeri bulan iyi bir Çubukçu o mali kaya içinde bulduğunu göre sen değirmene yönel değirmene şu taşıyan kanalın başını iyi resimle. Yine Şelalenin üzerine çık ve aşağıya dusmeyecek şekilde kenara yanaş ve sırtını şelaleye dön ve yukarıya bak yani yere önünde suyun böyle yayıldığı bir yer olacak ve biraz sonra toplanıp şeleleye akacak hemen o ağızda işaret ara iyi cubuk kullanıyor iseniz çubuklarla yerinizi ve Şelalenin üzerini kontrol edin. ALLAH yardımcımız olsun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
MG]http://img.defineforumu.com/images/medium_size/img20161106165256-82ce3-8a9ef.jpg[/I
S . A. Yavuz kardeş.
burası ,harita vb. bulgu için kırılmışa benziyor. iç düzgünlüğü bizlerin bir kırımda bırakacağından çok daha düzgün ve yanlarındaki bulgular böyle olduğu kanaatini veriyor.
[IMG]http://img.defineforumu.com/images/medium_size/img20161106165122-1909f-c9a2b.jpg
buzağı olduğuna çok emin olamadım lakin ,bir hayvan betimlemesi olduğu tartışılamaz işçilikli. ne verire gelirsek,mezar odası desem,
img20161106165138-3cb5e-31de1.jpg

sol kısımda biraz oynama yapılmış ve bu durum ,kayaların yapma olduğunu eklerinden vermiş. muhtemelen dokunulmamış olsa daha aydınlatıcı görünüm olurdu.
burada boşluk ve maden tespiti yapılmalı. başın ve üzerindeki oyma bu kısmı işaret ediyor ve sol kısımdaki diğer görülen bulgular oda benim muhafazamda der gibi. yavru da odanın yolunu gösterir gibi durmuş. yinede ana bulgunun olduğu yeride ihmal etmemek lazım. resim büyütünce bozuyor. yolun düşerse üst kısımlarda işçilikli yer varmı diye bakmanda fayda olabilir.
burada boşluk tespiti ile odaların yerini maden tespiti ilede ,içerde değerli olup olmadığını mutlaka belirlemeniz gerekir. bunun haricinde hiç bir tasarrufu tavsiye etmem. açılması gereken değerde görürsenizde izninizi alır mangalınızı yakarsınız,bizde zamanınımız olursa dumanın kokusuna belki geliriz. tabi yakınsan. selametle kardeşim.

Üst Alt