Oyma | Define işaretleri ve anlamları

Oyma

burgaz

Kullanıcı
bu mezar oymasi mi ustalar?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili kardeşim ,bir mezar için bunca detay yapılmaz.
iki yatay çizimin birinden veya bir kademe ok istikametinin hemen alt önünden girişli odalara geçişli bir yerdesin.
boşluk tespitini de bir becerebilsen ne olur. olmazsa ersan ustayı davet et.elinde bir sürü yer var. sağlıcakla.

burgaz

Kullanıcı

sevgili kardeşim ,bir mezar için bunca detay yapılmaz.
iki yatay çizimin birinden veya bir kademe ok istikametinin hemen alt önünden girişli odalara geçişli bir yerdesin.
boşluk tespitini de bir becerebilsen ne olur. olmazsa ersan ustayı davet et.elinde bir sürü yer var. sağlıcakla.
sag ol ustam,cok tesekur ederim.ersan ustayi davet etsem gelir mi?onun daha cok yerleri vardir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
önemli olan yerin çok olması değil. tanışmak kaynaşmak. ersan usta çok alçak gönüllü ve yardım sever bir kardeşimiz.
aranız çok uzak değilse ricanı kırmayacağını düşünüyorum.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
yakı yerde ersan ustam sizinle burgaz ustam ama ustamla önceden konuşup boş zamanına göre ayarlaman lazım onun arazi ekim biçimi işleri oluyor gelir o yardım severdir

burgaz

Kullanıcı
önemli olan yerin çok olması değil. tanışmak kaynaşmak. ersan usta çok alçak gönüllü ve yardım sever bir kardeşimiz.
aranız çok uzak değilse ricanı kırmayacağını düşünüyorum.
resimin alt sag tarafinda benim 1994 yilindan telefonum.ersan ustama rica ederim dana bir tiklasin,ben acmam kontorleri gitmesin diye.

Üst Alt