Pancar Seklinde 3 Derin Oymasi Olan Bir Tas

ersan

Vip Üye
merhaba ustalarim bu yer cok dikatimi ceken bir tas burda bu yer den az bir basetmek istiyorum guneyinde 100 mt kada 2 dere bir yere balaniyo .
tam basetim tasin guney batisinda 20 mt kadar uzanda kapali bir mara var .
ve yam 30 mt kadar unde eski bir deymen yeri var ustalarim burdaki oymalar bu 3 lemeylen bir balantisi varmidir butun tas 10 cm kalinlida horasan siva okadar orjinal yapmislarki horasani ama bakildinda yine de beli oluyor horasan .
birde tam bu oymalarin unde tuz deresi varmis zamaninda sindilik kuru ve tam bu oymalarin bakti unde 150 mt kadar uzanda eski bizans kilsesi var

yoksul

Kullanıcı
ersan sana özelden yazacaktım ama yazamadım sen tek bakır çubuk kullandın mı sende çalışıyormu şöyle ki tutma yerinden sonrasını yay yapıyorsun kafasını yuvarla bakır telin boyu 130cm olsun bir dene bizede bildir çalışırsa süper birşey

ersan

Vip Üye
ersan sana özelden yazacaktım ama yazamadım sen tek bakır çubuk kullandın mı sende çalışıyormu şöyle ki tutma yerinden sonrasını yay yapıyorsun kafasını yuvarla bakır telin boyu 130cm olsun bir dene bizede bildir çalışırsa süper birşey
abi bakirlan bir sey bulunmaz bakirlar duvme ve pisirilmis kile cok cekim veriyor cok bosa kazdirir insana ben pek sonuclar alamadim bakir cubuklarinlan ustam.

Üst Alt