Pençe içinde pençe | Define işaretleri ve anlamları

Pençe içinde pençe

KASKASKASA0

Kullanıcı
Çok resim attım herkesten özür dilerim ama pençede 2 şey dikkatimi çekti tekrardan özür dileyerek internette yorumunu bulamadım büyük pencenin içinde küçük pençe var ortasında istavroz var kaya baya sert kaya ne anlama gelir ? kime sorduysam cevap veremediler

Ekli dosyalar

• 20230421_121053.jpg
    20230421_121053.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 33

DefineHaritasi

Kullanıcı
Ayi pencesi ayi magarasi olmali hemen alti ve yakin etrafinda giris gibi yer aranmali veya tam dibi kontrol edilmeli bazen de 15 20 metre civari giris olabilir hafif yigma gibi bir yer varsa..

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Allah iyiliğini versin çok resim atında ben niye tek resim görüyorum 😂 şurayı ustaların dediği gibi uzak yakın ve çevre fotolarıyla donat ayrıca pençe dediğin işareti ve hemen altındaki koru yaprakların olduğu yeri temizle bir güzel fotola bakalım inşallah

KASKASKASA0

Kullanıcı
Allah iyiliğini versin çok resim atında ben niye tek resim görüyorum 😂 şurayı ustaların dediği gibi uzak yakın ve çevre fotolarıyla donat ayrıca pençe dediğin işareti ve hemen altındaki koru yaprakların olduğu yeri temizle bir güzel fotola bakalım inşallah
😄😃🙃 Alan dikenlik buraya zor girdim motorla temizlersem belli olur köyün 100 metre dışında 1 sefer jandarma bastı o bölgede köyümde tarlamda geziyorum dedim zor kurtardım temizlenmiş yerde iş başında yakalanirsam bu sefer 😄😃

KASKASKASA0

Kullanıcı
😄😃🙃 Alan dikenlik buraya zor girdim motorla temizlersem belli olur köyün 100 metre dışında 1 sefer jandarma bastı o bölgede köyümde tarlamda geziyorum dedim zor kurtardım temizlenmiş yerde iş başında yakalanirsam bu sefer 😄😃
İlk zamandan beri attığım bütün resimler bu alan içindeki yerler

Üst Alt