Penis Işareti Bilgili Arkadaşlar Fotoğrafı Yorumlarsa Sevinirim | Define işaretleri ve anlamları

Penis Işareti Bilgili Arkadaşlar Fotoğrafı Yorumlarsa Sevinirim

MthtCnBZ

Kullanıcı
Değerli bilgileriniz için şimdiden çok teşekkürler.

alQXmR.jpg

8av8Ar.jpg

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim bazı şekiller var ama elden çıkma bir şekil göremedim alanı görebileceğimiz farklı resimler varsa yükle ustalarımız değerlendirirler kolay gelsin Mevlam hayırlara vesile kılsın...

MthtCnBZ

Kullanıcı
Kıymetli kardeşim bazı şekiller var ama elden çıkma bir şekil göremedim alanı görebileceğimiz farklı resimler varsa yükle ustalarımız değerlendirirler kolay gelsin Mevlam hayırlara vesile kılsın...

Çok fazla güneş vardı alanı pek iyi çekemedim fakat şöyle anlatayım taşın yüzü dereye bakıyor dereye mesafesi kuş bakışı en fazla 50 metredir. Taşın arkası yamaç zaten ve üst üste binmiş kayalıklar var üzeride taşıma toprak olduğu çok belli. Sizce bu taşın üzerindeki işaret nedir biliyor musunuz?

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Taşıma toprak denince akla tümülüs mezar geliyor işaret dedigin şekiller bir fikir vermiyor bir kac cepheden resim olsaydı net bir şeyler söylenebilirdi dediginiz gibi taşıma toprak işçilik var ise keyf icin yapılmamıştır araştırmak lazım altta boşluk olup olmadığına cıhaz veya çubuk yardımıyla bakılmalı kolay gelsin...

Üst Alt