Penis ve vajina işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Penis ve vajina işareti

dardanos

Kullanıcı

Sinanyk

Sevgili kardeşim selaymun aleyküm.
Bu bahsettiğiniz işaretlerin keşke resimleri olsa idi.
Bu figürlerin hangi amaç ile yapıldığını anlamak için yani ritüel olarak mı yoksa define ile ilgilimi olduğunu anlamak için çevresinde olanları bilmek gerekir. Mesela şunlar ile başlayabiliriz bu figürlerin yakınında
kaynak suyu yada dere olmalı.
Dere var ise şelale olmalı
İki işaretin arsında başka kaya varmı

Coral

Kullanıcı
Slm penis ve vajına kapalı bir magran var yanlız penis ve vajına gördüğün yer kesinlikle derenin dibinde olacaksın yanında değil 35 adım penisi karşına al sağ tarafta kırmızı kınalı Kaya olur üzerine çıkmak zordur eğer çıkarsan üstünde düzde sıvalı yeri görürsün taş içi alabileceğin emanet ikinci işin penisin bakış açısında 19 20 metre de kapalı magran var açarsan içi kum doludur bırakayım deme kardeşim

balkaya34

Kullanıcı
Slm penis ve vajına kapalı bir magran var yanlız penis ve vajına gördüğün yer kesinlikle derenin dibinde olacaksın yanında değil 35 adım penisi karşına al sağ tarafta kırmızı kınalı Kaya olur üzerine çıkmak zordur eğer çıkarsan üstünde düzde sıvalı yeri görürsün taş içi alabileceğin emanet ikinci işin penisin bakış açısında 19 20 metre de kapalı magran var açarsan içi kum doludur bırakayım deme kardeşim
Selam ,, Bu aynen sizin anlattiginiz gibi suyun kenarı ,Oldugu yer dagın dibi , Ve oldugu yer Tarihi Yarma kanal ,, ve usd tarafinda degirmen var ,,
Burada benim aradığım KAYANIN ÜSDÜNDE BIR INSAN BASI idi makesef bunu buldum ,,

Ekli dosyalar

• 10251-f12ade96612f396f87a0fbda303bc607.jpg
    10251-f12ade96612f396f87a0fbda303bc607.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme: