Piezo Elektirik Sistemi Pilli Alan Tarama | Define işaretleri ve anlamları

Piezo Elektirik Sistemi Pilli Alan Tarama

Warning

Kullanıcı
Deneme amaçlı Paylaşım !!!​
Carl Moreland tarafından tarafından geliştirilen ve 2006-2007 yılında ebay satış sitesinde 280 $'a satılan sistem çok basit bir düzeneğe sahip olmakla beraber başarı oranı %40 olduğu tespit edilmiştir. Sitemizin değerli üyelerine sunumdadır.
CGS1.jpg

teddymartin.jpg

CGS2.jpg

Sabun kutusun'dan farklı bir görünüm sağlayan basit bir düzenek
CGS3.jpg

CGS4.gif

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Bildiğin millete 280$ a çakmış :D yok böyle bişey ya ulan göz boyamaya bari içeri bi devre falan koy pile iki kablo bantlamış bide kutu yapmış iki delmiş ip bağlamış millete 280$ çakmış şu anda gülmekten ölüyon yeminle :D:D

Son düzenleme:

Warning

Kullanıcı
Bildiğin millete 280$ a çakmış :D yok böyle bişey ya ulan göz boyamaya bari içeri bi devre falan koy bile iki kablo bantlamış bide kuru yapmış iki delmiş ip bağlamış millete 280$ çakmış şu anda gülmekten ölüyon yeminle :D:D

Bu şekilde para kazanmışlar zamanında ozaman bize denk gelselerdi eğer daha kalitelisini en azından işe yaradığını ve içinde ufakta olsa bir devre olduğunu görmüş olurlardı :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yapımını tarif edemem ama bende bunun çok daha orjinal amaca hizmet niyetiyle yapılmış olanı var. amaç yeterli tepki alamayanların, tepki alabilmesini sağlamaktır. bazı arkadaşlarımız bilirler. zaten bir iki bölümde paylaşmıştım. tepki alamayanlarda o bile kar etmiyor. ben de ihtiyaç hissetmedim.
ustamızın paylaşımı ve yorumlar,bu tür destekle bir yere varılamayacağını üyelerimiz görmüş olur,rağbet etmez. onun için konuyu faydalı buluyorum.

hamzadan

Kullanıcı
Esselamu aleyküm;Bende hiç çalışmayan çubuklar kalp ameliyatından sonra hiç nazlanmadan ve de her çeşidi iş görmeye başladı.Kan gurubumuz aynı olmasına rağmen amca oğlunda ise tık yok.9v luk bataryayı direk çubuğa bağladım yine çalışmadı,2 ad. 9v pili bağlayınca tıkır tıkır çalışmaya başladı.Bilginiz olsun.Selam ile..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Esselamu aleyküm;Bende hiç çalışmayan çubuklar kalp ameliyatından sonra hiç nazlanmadan ve de her çeşidi iş görmeye başladı.Kan gurubumuz aynı olmasına rağmen amca oğlunda ise tık yok.9v luk bataryayı direk çubuğa bağladım yine çalışmadı,2 ad. 9v pili bağlayınca tıkır tıkır çalışmaya başladı.Bilginiz olsun.Selam ile..
hamzadan kardeşim, nasıl yapıldığını üyelerimize anlatırsan, mutlaka faydalanmak isteyenler olacaktır. hayır dualarını alırsın ve güzel bir detaya önderlik yapmış olursun.