Piyasada Sahte Paralar | Define işaretleri ve anlamları

Piyasada Sahte Paralar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Arkadaşlar bugün aldığım bir duyuma karşılık sizleride uyarmak istedim.
Şuan piyasaya sürülmüş çok miktarda 200 tl banknotlar mevcutmuş. Ve işçilik çok iyiymiş, atm ve sahte para ayıran para sayma makinaları bile ayırmakta güçlük çekiyor, ayıramıyor. Alış verislerde ve atm lerden para çekerken dikkat edin.kamera olan atm leri seçmeye özen gösterin, çektiğiniz parayı atm den ayrılmadan önünde kontrol edin. kamera şahidiniz olur ;)

Selametle inş.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bu arada, bir çok banka atm cihazlarını 200 tl ye kapattılar, atm den 200 tl ile para yatırma işlemi yaparsanız, paranız hesaba gecmez, makınada sıkışır. makına arıza verır,kendini kitler.
parayıda 3 gün sonra alırsınız. demedi demeyin :)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Selamünaleyküm,

Arkadaşlar bugün aldığım bir duyuma karşılık sizleride uyarmak istedim.
Şuan piyasaya sürülmüş çok miktarda 200 tl banknotlar mevcutmuş. Ve işçilik çok iyiymiş, atm ve sahte para ayıran para sayma makinaları bile ayırmakta güçlük çekiyor, ayıramıyor. Alış verislerde ve atm lerden para çekerken dikkat edin.kamera olan atm leri seçmeye özen gösterin, çektiğiniz parayı atm den ayrılmadan önünde kontrol edin. kamera şahidiniz olur ;)

Selametle inş.
Usta aslında iş kolayda neyse sağ olasın.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Es
bu işin sonu yine esnafa dokunacak gibi yandı keten helva :(
Esnafla alakası yok takas yapılsın aldığın ürüne karşılık ürün verecen ankara da başlamış sokaklar da topla tenis raketiyle evine giden vatandaş lar gördüm ustam artık ne verdilerse :D:D ne aldılarsa (şeytan).

Üst Alt