Pulse Dedektörde Yüksek Kalite | Define işaretleri ve anlamları

Pulse Dedektörde Yüksek Kalite

karadağ

Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere %100 kendi tasarımımız ve üretimimiz olan pulse dedektörümüz Delta Pulse 3S yi tanıtmak istiyorum. Bu ürün piyasada satılan en kolay kullanıma sahip, en stabil, ve en iyi derinliklerde algılama yapabilen ürünlerden biridir. Boşluk bulma özelliği, tek tuşla kullanımı ve değersiz metalde ses kesme özelliği patentimiz altındadır. Ayrıca istenilirse 3D yer altı görüntüleme özelliği de eklenebilmektedir. Ve hatta gradiometre de eklenebilmektedir.

Sizlere kısaca bu dedektör ne amaçla kullanılabilir anlatmak istiyorum. Arkadaşlar bu ürün büyük metalleri derinden algılamak içindir. Mesela kutu kola kadar bir metali 120-150cm, 5 litrelik yağ tenekesini 250cm gibi. Değerli değersiz şeklinde ayrım yapabilmektedir. Eğer derinde büyük metal bulmak istiyorsanız bu ürün bulabileceğiniz en uygun fiyat/performans ürünüdür.

Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
usta bunları bizde biliyoruz cihazınızın resmini ekleyin varsa arazide çalışma videolarını falan ekleyin

BAYBURTLU

Kullanıcı
ustam emeğiniz için ALLAH razı olsun ben bir konuya değinmek istiyorum ustalarımız bu form açılmadan önce çok kez bizleri uyardılar makinalar konusunda etek dolusu paralar vermeyin dikkatli olun diye hepsinden allah razı olsun bi araştırdım bu cihazı yanlış anlaşılmasın lütfen farklı fiyatlar verilmekte kısacası kaçakmı değilmi nasıl anlayabiliriz yardımcı olursan memnun olurum saygılarımla..

karadağ

Kullanıcı
Arkadaşlar görseller yüklemiştim ama sanırım site kurallarına aykırılık varmış. Bu nedenle kaldırıldı. Video eklemek sorun olmuyorsa video eklerim. Şimdilik sadece cihaz resmi ekleyebileceğim. Ymbetim onay verirse videolar ve video kanalımın linkini de eklerim.

Bilgi olarak yazayım. Yukarıda bahsi geçen ürün benim tasarladığım ve bizim ürettiğimiz bir üründür.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ben olaya satıcı değilde alıcı vede kullanıcı tarafından bakarım işin kolayı var denen derinliklere aynı metalleri koyarım cihaz bulursa alırım bulmazsa almam bu kadar basit ama pulseler için bu derinlikler normal sayılır

karadağ

Kullanıcı
Merhaba,

zebun, bu örnek metal örneğidir. Boşluk için örnek ekledim. Boşluk ve içindeki metal. Ama belirtmem gerekir ki bu ürün bir metal dedektörüdür. Boşluk dedektörü değildir. Boşluk bulması bir ek özelliğidir. Sırf boşluk bulmak için alınmamalıdır.

çalkaya 28, kesinlikle doğru yöntem. Test et ve al. Bu özellikle dedekötrlerde böyle olmalı. Biz de müşterilere aynısını öneriyoruz. Buyurun gelin arazide deneyin beğenirseniz alın diyoruz. Fakat derinlik konusunda ben pek sizin gibi düşünmüyorum. Çünkü lafta bu mesafeden algılayan çok var ama icraatta az var. Ve fiyatları en iyi halde bizim fiyatımızın birkaç katı. Fiyat/performansta bizden iyisi yok şu anda.