Resimlerdeki Figürler

bilgin

Kullanıcı
tatilde gittiğim yerde denk geldim. resimleri detaylı çekmeye çalıştım yorumlarınızı bekliyorum...
Ben bir resimde kaplumbağa, bir resimde de aslan veya başka bir hayvan kafası gördüm. ama taktir ustalarım....
b
BOROBM.jpg
odYdM9.jpg
lQ0Qgr.jpg
nb5bqM.jpg
vaQaB4.jpg
1p2pAN.jpg
LvYvqZ.jpg
r0m0b3.jpg
7BVBGN.jpg
P7Y7bO.jpg
gP4P1O.jpg
9Y9YBN.jpg
QP4Pdy.jpg
bvgvoZ.jpg
5NoNOz.jpg
AO0Olv.jpg
00405Z.jpg
4pZpJA.jpg
JV7VgJ.jpg
Or3rX4.jpg
zG2Gz7.jpg
GZpZrr.jpg
yGAGOk.jpg
WX6XOm.jpg
3O1O40.jpg
Rgbg57.jpg
p5m5Qr.jpg
kM1MPq.jpg
anynZ4.jpg

bilgin

Kullanıcı
@gıral ilginiz için teşekkür ederim. resimler hakkında bir kaç bişey söyleyebilir misiniz. özellikle de yan yana duran üç tane küre şeklindeki taş bende çok merak uyandırıyor ama bu konular hakkında hiç bir bilgim yok....

gıral

Vip Üye
Bilemiyorum ama etrafta çakılyığını varmı. Tepelik yer yada yığmatepe gibi biyerleri işaret edebilir. Yerhakkında da bilgilendirirseniz ustalarımız katkıda bulunacaklardır. Birde üçkürenin biri farklımı banamı öylegeldi. Bugibi detaylar sizi hedefe götürecektir artıyönler kuzeygüney vs

metin77

Kullanıcı
@bilgin bahsettiğin 3 taşın üzerine üzüm sirkesi dök ve bekle 15 dk. Eğer yumuşar ise horasandır. Horasan ise de orada 3 mezar 3 tepe yada herhangi bir 3 lemeden bahsediyor diyebilirim.

bilgin

Kullanıcı
@metin77 hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. peki ilk resimde kaya aslan veya başka bir hayvanın kafasına benziyor mu. benziyorsa bu konuda da fikirlerinizi merak ediyorum...

metin77

Kullanıcı
@metin77 hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. peki ilk resimde kaya aslan veya başka bir hayvanın kafasına benziyor mu. benziyorsa bu konuda da fikirlerinizi merak ediyorum...
@bilgin coğu zaman gökyüzündeki bulutlar da bşrşeylere benziyor. Bahsettiğin kaya aslan başına benziyor daha arkadan bakınca da inek yada yosun başına benziyor evet ama kaya yapısı kırılgan oldugu için doğal olma ihtimali yüksek. Tam karşısında bir tepe yada tam arkasında da olabilir var mı? Var sa aslan başı diyebiliriz.

Üst Alt