Roni ve TimuR964 hk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Roni ve TimuR964 hk

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm cümleten. Gün boyu Çalışma üzere olduğum için giriş yapamadım. Hepinizin bu hususta affına sığınıyorum. Normalden fazla sürdü. Alıntı yaparak cevap vereyim dedim baktım ki sayı bayağı kalabalık bu sebeple toplu halde hitap etmek en makulü. Hepinize güzel ve değerli cevaplarınızdan dileklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Hepimizin özelliği birbirimize saygı duymamızdır bunun dışında rütbeler sadece koordineyi sağlar. Gördüğüm kadarıyla yetkililerimiz buna bile pek ihtiyaç duymuyor. ALLAH onları yormayanlardan da razı olsun. Abişerime ve kardeşlerime tekrardan teşekkür ederim. Herşeyin gönlünüzce olmasını ALLAH’tan dilerim. Selametle İnş’ALLAH. 🙂🤲

TEVFiK

Vip Üye
selamunaleykum,
hayırlı sabahlar, Allah c.c herkesin gönlüne göre versin. Aradığınız her ne ise size kolay etsin.

ustalarımızın hakkını verelim madem. Değerli yorum ve tecrübeleri kullanıcılarımıza yardımcı oluyor olacaktır. Daim olmalarını dilerim.
Yönetici olma adımlarından ilk basamak olan vip üyelik ünvanına yükselmişlerdir.
hayırlı olsun.
@Roni
@TimuR964
Hayırlısı Olsun ustalarimizi Kutlarım. Saygılar

bornovalı

USTA
Super Moderatör
selamunaleykum,
hayırlı sabahlar, Allah c.c herkesin gönlüne göre versin. Aradığınız her ne ise size kolay etsin.

ustalarımızın hakkını verelim madem. Değerli yorum ve tecrübeleri kullanıcılarımıza yardımcı oluyor olacaktır. Daim olmalarını dilerim.
Yönetici olma adımlarından ilk basamak olan vip üyelik ünvanına yükselmişlerdir.
hayırlı olsun.
@Roni
@TimuR964
S.A.
Roni ve TimuR964 ustalarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim......