Rukye Ayetleri Cin Üzerindeki Etkisi Muhakkak Görmeniz Gerekiyor. | Define işaretleri ve anlamları

Rukye Ayetleri Cin Üzerindeki Etkisi Muhakkak Görmeniz Gerekiyor.

Warning

Kullanıcı
Selamun aleyküm sevgili ustalarım büyüklerim arkadaşlarım ve kardeşlerim mükemmel kıraat ile rukye ayetlerini dualar linkine yerleştireceğim ilk önce size insanın üzerinde eğerki gerçekten cin ve sıkıntı var ise sizlere sunuyorum buraya üç harflilerin rukyeyi dinlerken insanı ne hale soktuğunu göreceksiniz Rukye ayetlerinin ise 3 harflilere nasıl zarar verdiğini ve insandan def ettiğini göreceksiniz musallat, büyü, nazar nasıl bir sıkıntınız varsa Allah c.c. izniyle def olacaktır.

karanar

Kullanıcı
bir de kadın topluluğuna okunan bir video vardı. onda da büyücüler ve tesir altındakiler bağırıp çığlık atıyorlardı. Rukye ayetleri gerçekten çok tesirli.

osi

Kullanıcı
rukye ayetlerını bııyordum yalnız gorsel olarak bu sekılde gormemısdım rahatsız olanlara allah yardım etsın sagol ustam degısık bır konu açmıssın .paylasım ıcın sagol emege saygı

sertac

Kullanıcı
Selamun aleyküm sevgili ustalarım büyüklerim arkadaşlarım ve kardeşlerim mükemmel kıraat ile rukye ayetlerini dualar linkine yerleştireceğim ilk önce size insanın üzerinde eğerki gerçekten cin ve sıkıntı var ise sizlere sunuyorum buraya üç harflilerin rukyeyi dinlerken insanı ne hale soktuğunu göreceksiniz Rukye ayetlerinin ise 3 harflilere nasıl zarar verdiğini ve insandan def ettiğini göreceksiniz musallat, büyü, nazar nasıl bir sıkıntınız varsa Allah c.c. izniyle def olacaktır.

bizde dinliyelim mi ustam

Warning

Kullanıcı
bizde dinliyelim mi ustam

Dinleyin paşam ayetlerden zarar değil fayda görürsünüz tabikii rabbim vesile kılmıştır şuan sadece bizim ülkemizde yaygın değil yanlız veya toplu şekildede dinlenilebilir amenna şifa Allah'tandır unutmayın selametle

sadex

Kullanıcı
Güzel bir konu. enazından şeriata da uygun. İlerleyen zamanda Allah nasib ederse hangi ayetin hangi tesiri yaptığını,cinlerden nasıl bilgi yönüyle faydanıldığını anlatmaya çalışalım.

Warning

Kullanıcı
Güzel bir konu. enazından şeriata da uygun. İlerleyen zamanda Allah nasib ederse hangi ayetin hangi tesiri yaptığını,cinlerden nasıl bilgi yönüyle faydanıldığını anlatmaya çalışalım.
(Allah1 c.c) c.c. razı olsun üstadım hakikat islam ve imanda'dır derman ve ruhun gıdası yolumuzu gösteren mübarek kitabımız kuran'ı kerim'dedir amenna

sadex

Kullanıcı
defineyle uğraşıpta 3 harflilerin engeliyle karşılaşmayan yok gibidir bazıları inanmaz bir tesirde kişiyi inandırmaz aslında kişi çoktan tesir altına girmiştir

Cumamız hayırlı bereketli olsun. Eğer musallat olmuşsa rukye yaparak konuşturulması bilgi alınması da mümkündür belki. Define ile ilgili olan musallat değil ama büyü ile musallat edilmiş kişlere yaptık.( sadece akraba ve yakınlarıma yapıyorum yanlış anlaşılmasın :) ) Bildikleri bilgileri bülbül gibi şakıyorlar :)