Rum Evinde Çektiğim Güneş | Define işaretleri ve anlamları

Rum Evinde Çektiğim Güneş

deu2566

Kullanıcı
arkadaşlar merhaba bu resmi eski bir rum evinde çektim acaba ne anlama geliyor.bunun altında 9 tanede 'X'işareti var.Yardımlarınızı bekliyorum
resim.defineforumu.com
[/IMG]
Link :

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
güzel kardeşim,evin neresinde etrafındaki diğer işçilikli yerler ne der nasıldır görünmüyorki. biraz bilgi verebilseydin ve daha açığında bir kaç kare almış olsaydın iyi idi. arkadaşlarımız emin olmadan,eksik olacak diye yorum yazmamışlar. süsleme amaçlı olabilir düşünceside doğar.
eğer düşündüğün amaçlı yapılmışsa ihtimaldir xxx lerde var diyorsun,
en az bir komutana aittir.evinde statüsüne göre yapılmış olması gerekir öylemidir sen bilirsin.
bu resmi aldığın yerden k batı istikametine dön. küçükte olsa bir tepe ,araziye göre yüksek bir alan bulmaya çalış bakalım varmı. mesafe sınırı yok. yönü şaşırmadan varsa tespit etmeye çalış varsa fotola görelim,ondan sonra konuşalım olurmu. sağlıcakla.
konuyuda resimli bölüme alıyorum.

deu2566

Kullanıcı
güzel kardeşim,evin neresinde etrafındaki diğer işçilikli yerler ne der nasıldır görünmüyorki. biraz bilgi verebilseydin ve daha açığında bir kaç kare almış olsaydın iyi idi. arkadaşlarımız emin olmadan,eksik olacak diye yorum yazmamışlar. süsleme amaçlı olabilir düşünceside doğar.
eğer düşündüğün amaçlı yapılmışsa ihtimaldir xxx lerde var diyorsun,
en az bir komutana aittir.evinde statüsüne göre yapılmış olması gerekir öylemidir sen bilirsin.
bu resmi aldığın yerden k batı istikametine dön. küçükte olsa bir tepe ,araziye göre yüksek bir alan bulmaya çalış bakalım varmı. mesafe sınırı yok. yönü şaşırmadan varsa tespit etmeye çalış varsa fotola görelim,ondan sonra konuşalım olurmu. sağlıcakla.
konuyuda resimli bölüme alıyorum.

kardeşim bu resim gün batımında ufak bir pencereden ışık alıyor fotoda belli oluyor zaten.batısına dogru gidince yaklaşık 60 m ileride yeraltı mağarası var
link:

deu2566

Kullanıcı
zaten yıkılmış bir yer bu resimde diğerinin sağ tarafında olan yer
link:

NOVANDA

Kullanıcı
degerli kardeşim ev gün batımda ışık alıyorsa ve dediğin gibi küçük pencereden yansıyorsa ev dogu batı yönlü olup uzun lan duvar boyu 16,75 metre ya da 12,72 metre olması gerekir . Akşam güneşinin bu pencereden geçmesi hali saat saat 15.00 dir ve ışık küçük pencereye vurduğun da odanın içini haç yapması gerekirdi 9 sayısı ise işaretin önünde durduğunuzda sağ sol doğu batıdır önünüz ve ardınız kuzey güneydir . Evdeki 333 santimlik duvarı bulun .Bu ölçüleri yeri ve yönleri lütfen doğrulatın

deu2566

Kullanıcı
yüzümü işarete döndüğüm zaman sırtım batı önüm doğu, sağım güney solum kuzey oluyor.

Üst Alt