S A Üstatlar Bi Yardiminiza Ihtiyaci Var

ugurmenx

Kullanıcı
S.a arazi de çok sayıda kaya mezarı var çubuklar ile tespit ettik ama genede bi yardıma ihtiyacım var resimlerde görüldüğü gibi bi yerimiz var hatta onun alt tarafinda da da açılmış mezar bile var etrafında da çok sayıda kapalı var bu mezarların hepsinin giriş yerlerine kare kayalar konulmuş bariz belli zaten çubuklar da oraları gösteriyor ama bu resimdeki kaya çok büyük bi kaya ve önünde yerde de dümdüz düzeltilmis kaya var ayak basmak için benim bu yer yamaçta önüne inemedim zor inilip cikiliyor onun için yandan ve yukarıdan çektim fotoyu kayın iki yani ve Tepesi komple yarık ama önünün alt tarafı sıvali gibi yarık gözükmüyor önünden Yukaridan asagiya kapı mesafesine kadar su kanalı gibi kanal var
Bi yardimci olurmusunuz sizin öneriniz nedir
resim.defineforumu.com
[/IMG]
resim.defineforumu.com
[/IMG]
resim.defineforumu.com
[/IMG]

ersan

Vip Üye
aramiza hos geldin ustam
burda resimden gurundune gure cok yakin cekimler cekmisain burda bir mahzen girisin olmaloi tuneli asaya derine inerken bu yerin ta uzak detayli rsimlerini cekersen ta guzel detayli sonuc alkirsin ustalarimizdan.

wolf_52

Kullanıcı
aramiza hos geldin ustam
burda resimden gurundune gure cok yakin cekimler cekmisain burda bir mahzen girisin olmaloi tuneli asaya derine inerken bu yerin ta uzak detayli rsimlerini cekersen ta guzel detayli sonuc alkirsin ustalarimizdan.
ersan ustama katlıyorum,lakin fotraflarınz çok kısıtlı:(

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Niş denilen kare veya dikdörtgen oymalar
Mihrap şeklinde oyma
Betimleme rölyef görünmüyor
Bence uğraşmaya değmez
Bunun gibi binlercesi var

ugurmenx

Kullanıcı
Niş denilen kare veya dikdörtgen oymalar
Mihrap şeklinde oyma
Betimleme rölyef görünmüyor
Bence uğraşmaya değmez
Bunun gibi binlercesi var

ustam öyle diyon da makilik alan doğru düzgün bakılamiyor ama üzerinde büyükçe yuvarlak var içi toprak dolmuş

Üst Alt