Sahte Türbe Ölümüne Sebeb oldu | Define işaretleri ve anlamları

Sahte Türbe Ölümüne Sebeb oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pimer

Kullanıcı
Sahtecilk okadar arttıi sizlere geçen gün okuduğum bir hikayeyi paylaşmak istiyorum mutlaka okumalısınız " Sahte Türbe" İsimli hikaye ******** sitesinde paylaşılmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sahtecilk okadar arttıi sizlere geçen gün okuduğum bir hikayeyi paylaşmak istiyorum mutlaka okumalısınız " Sahte Türbe " İsimli hikaye ******* sitesinde paylaşılmış.
Paylaştığınız hikaye ki adı üstünde hikaye. Gerçekle zerre bağdaşmayan ve gerçeklik payında zerre samimiyet olmayan absürt bir hikaye, ve bu tür absürt örneklerle insanların genel alimlere bakış açısını zedelemeyin. Sahte olan tarihte yerini almaz ve tarihte olmayanıda sözel olarak tarihe koyamazsın. Verdiğiniz örnekte açıklamalarda geçişlerde saçma sapan. Saçma olmayan tek şey ayet örneğiniz ki onuda harf devşirerek anlatmışsınız. Hem böyle hassas bir konuyu mümine aktaran insanın pimer diye absürt ismimi olur. Pasif insan merkezi gibi bir hal sergiliyorsunuz. Samimiyetinizdeki tek gerçeklik reklam yapıyor olmanızdır. Konunuzu kilitliyor ve linki kaldırıyorum. Bir daha böyle absürt işler için konu açmayın.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...