Şelale ... | Define işaretleri ve anlamları

Şelale ...

ergenekon60

Kullanıcı
ARKADAŞLAR ARAŞTIRMALARIM İÇERİSİNDE HAKKINDA ÇEŞİTLİ RİVAYETLER OLAN BİYER DAHA VAR SİZE BURDAN Bİ BÖLÜM ATIYORUM BU BÖLGE GİTMEKTEN EN ÇOK KEYİF ALDIĞIM YERLERDEN BİRİSİ...

ergenekon60

Kullanıcı
bulunduğum yerde şelalenin tepesinden görünüm karşıdaki kaya kızılkayanın arkası arka tarafında merdivenler olup merdivenlerin başlangıç yerinde aslana benzettiğim figür var...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim paylaşım için teşekkür ederim hakikaten güzel bir yer mest oldum ama bundan sonra daha sık gideceğini biliyorum aslan benzetme değil gerçek bir aslan dikkat edersen yan tarafinda yapılan oymanın pençe olduğunu rahatlıkla görebilirsin hayırlara vesile olsun inşAllah...

ergenekon60

Kullanıcı
Kıymetli kardeşim paylaşım için teşekkür ederim hakikaten güzel bir yer mest oldum ama bundan sonra daha sık gideceğini biliyorum aslan benzetme değil gerçek bir aslan dikkat edersen yan tarafinda yapılan oymanın pençe olduğunu rahatlıkla görebilirsin hayırlara vesile olsun inşAllah...
merak etme lacivert usta gözüm karadır aslanın ayağın önüne kadar imdim ordanda foto atabilirim:):)allah razı olsun

Üst Alt