Şelalede Adam Ve Kadın-kılıçbalığı | Define işaretleri ve anlamları

Şelalede Adam Ve Kadın-kılıçbalığı

kılıçbalığı

Kullanıcı

metin ustam bu konudaki fikriniz nedir

kılıçbalığı

Kullanıcı
Selamlar metin ustam asi ustanın fotusunda üstte kesme mevcut ben onu belirtmiştim asi ustanın dediği gibi burası güzeldir .
Benim fotoğrafıma bakıp yorum yapabilirmisiniz.burası dere kafa sadece bu açıdan mevcuttur görünüyor,
Bir adam bakıyor ve hemen yanındada silik bir kadın ,ve ikisinin ortasındada haç ve üsttede kanal kesmesi var .

Yani haç var ,bakan adam var kadın ve sağ gözü var sol gösüde dik dörtgen oyma

kılıçbalığı

Kullanıcı
Ustalar hiçmi yorum yok
Yani böyle biryerle ilgili nasıl bir yol izlemek icabeder
Teşekkürler

METİN

Kullanıcı
bu kayanın biraz uzak çekimi varmı
el işçiliği var.ama kullanım amaçlımı
yoksa işaret anlamındamı
olduğunu anlamak için istedim
bazı resimlerin yakın çekim olduğunda
yanılma payı çoktur

kılıçbalığı

Kullanıcı

Şuan elimde bunlar var üstadım burası üstten aşağı dere kışın kar suları gelir su
gelir haricinde devamlı su akmaz,Bu foto sabah 0.9 da su dökülüp kururken 5 dk sonra çekildi narmalde çkilen fotolarda istavroz hariç hiçbirşey görünmüyo ve sadece yan profilden çekilince şekiller çıkıyo

Eyvallah

kılıçbalığı

Kullanıcı
Metin usta ,Asi avcı usta,ikizceli usta
Ve tüm ustalar lütfen yorum
eyvallah

kılıçbalığı

Kullanıcı
Ustalar burasınına hiç dokunulmadı, burası dağ yamacında kışın su akan bir yer bursaı mermer olduğundan beyaz bir yapıda
Yani hiçmi kayda değer bir görüntü değil 86 kişi görmüş bir yorum bile yok ,neden aceba ustalar buraya hiç dokunmadık
@Metin usta fotoları yükledim

Moderatör tarafında düzenlendi:

İRON

Kullanıcı
sabırlı olursan muradına erersin inş.
arkadaşlarımız genelde sadece günün bir kaç kısmında bi göz atıp çıkarlar gundelik işlerinden dolayı,yoksa sana karşı bir ön yargıları yoktur bunuda bilesin.
işaretine gelince.
kayada işçilik var ama tam net değil,yani denirse yanıltabilir.bayan diyorsunuz ama hiç bir iz yada emare görünmemekte.orrayı yakından gören sizsiniz.
anlatıığınıza göre yorum yapıyorum gördüklerime göre değil. çünkü isttavrozun dışında hiç bişey göremiyorum.
1.kadın ile erkek demişsin.ozaman birbirinin yanında yada ayrı yatan iki mezar.
2.bayanın bir gözü normal diğeri ise karedir.demişsin.buda bize şelalenin arka kısmında yada suyun düştüğü yerden suyun altan arka kısmına doğru giden bir yoldan odaya ilerleyen bir odanız mevcut.
3.istavroz,u zaten anlatmama gerek yok butun arkadaşlar bilir.mezarı temsilen kullanılmıştır..
yanlız benim sana tavsiyem burayla uğraşma.yoksa kendine yazık edeersin.benden sölemesi
kolay gelsin...
oda içi mezar yada mezarlar.

Üst Alt