Selamın Aleyküm Ustlarım Oda Mezarmıdır... | Define işaretleri ve anlamları

Selamın Aleyküm Ustlarım Oda Mezarmıdır...

akıncıı

Kullanıcı

ustlarım çubuklar calılıkların orayı gösterdi

wolf_52

Kullanıcı
usram mahsen işareti ben göremedim lakin 2 ci taşda sıralı 9 mezar olduğnu söylüyor sırtlı bir yerden... sırtın en tepe nokdasındamı çekim aldın 5 ci mezar en orta merkezdeki mezar.. ufak tefek bir şey çıkabilr.....bu son fotrafdaki taşa yarık kısmına sırtını verince aşasında ne varr hatları kesinleşen birden yer sevyesi düşyormu.... uçurummu??? dibide deremii???? uçrumda bir değerli mezar varr... toplam 3 mezar var 2 si aynı yerde birisi tek... birde ardığın oda mezar kıymetli olanı... o ucrumda tek mezarın olduğu yerde kapalı oda... bu taşa arkanı verince solunda hafif oytuk bir yol gibi yağmur sularının açdığı bir yol olbilr bu orayı takip etmlisin.. o yolun bitdiği nokdadan inmelisin.. dikkat et tehlikelidir.. yarı sevyesine varmadan.. işaret çıkcak.. sağında kalcak.. mahsende orda mezarda orda..mezarla mahsen aynı parelelde ilk mezarı bulacan sağına doğru gidince odası var.. bu son resim.. bölgenin harita taşı kanatimce bu...

Son düzenleme:

akıncıı

Kullanıcı
usram mahsen işareti ben göremedim lakin 2 ci taşda sıralı 9 mezar olduğnu söylüyor sırtlı bir yerden... sırtın en tepe nokdasındamı çekim aldın 5 ci mezar en orta merkezdeki mezar.. ufak tefek bir şey çıkabilr.....bu son fotrafdaki taşa yarık kısmına sırtını verince aşasında ne varr hatları kesinleşen birden yer sevyesi düşyormu.... uçurummu??? dibide deremii???? uçrumda bir değerli mezar varr... toplam 3 mezar var 2 si aynı yerde birisi tek...
wolf ustam çekimi uzakdan çekilmiş fotorafta çalıların orasında aldım kesik olan taşda aynı taş zaten yakın çekim senin dediğin gibi ağaçlık bölge tepelik yer zaten saygılarımla

wolf_52

Kullanıcı
ustam bu taşın yarık olan yönünde aşası ucrumu??

wolf_52

Kullanıcı
wolf ustam çekimi uzakdan çekilmiş fotorafta çalıların orasında aldım kesik olan taşda aynı taş zaten yakın çekim senin dediğin gibi ağaçlık bölge tepelik yer zaten saygılarımla
sıra kaya uçrum varmı ustam??

Üst Alt