Selamün Aleyküm Aranıza Yeni Katıldım | Define işaretleri ve anlamları

Selamün Aleyküm Aranıza Yeni Katıldım

Affection

Kullanıcı
Öncelikle herkese iyi akşamlar diyorum,
Foruma katılma nedenimiz malum define konusunda bilgi sahibi olmak, okumak, tecrübeleri değerlendirmek ve can güvenliğimizi sağlamak.
Şimdiden değerli paylaşımlar yapan herkese teşekkür ederim.

Affection

Kullanıcı
Tüm ustalara teşekkür ederim inşAllah Cuma gününde başlayarak ilk deneyimlerimi alanda kanazacağım.
Şimdilik gözlem ve ufak girişle olaya girmeyi düşünüyorum ve en baş prensip olarak can güvenliği ve sağlığı göz önüne alıyorum.
İnşAllah güzel deneyimler kazanabilirim, aynı zamanda belirli alan tarama devre şemaları var ise sistemlerin nasıl çalıştığını incelemek için üye oldum.

Mirkut

Vip Üye
Normalde cihaz bolumu kurallari geregi o bolumden faydalanamiyorsunuz suan icin. Fakat @mc.307 ustamla @Warning urstam mesajinizi gorurse gerekli ilgiyi size gostereceklerdir.
Boyle bilincli kardeslerimizi aramizda gormekten mutluluk duydugumuda belirtmek isterim. Selametle

Warning

Kullanıcı
Normalde cihaz bolumu kurallari geregi o bolumden faydalanamiyorsunuz suan icin. Fakat @mc.307 ustamla @Warning urstam mesajinizi gorurse gerekli ilgiyi size gostereceklerdir.
Boyle bilincli kardeslerimizi aramizda gormekten mutluluk duydugumuda belirtmek isterim. Selametle
paşam bilinmeyen bir nedenden dolayı şu anda ben ilğilenmiyorum bu konu ile ilğili sevğili kardeşimlerim @BoZKu®T ve @aliveli44 üstadım bakıyor. Selametle

Warning

Kullanıcı
Öncelikle herkese iyi akşamlar diyorum,
Foruma katılma nedenimiz malum define konusunda bilgi sahibi olmak, okumak, tecrübeleri değerlendirmek ve can güvenliğimizi sağlamak.
Şimdiden değerli paylaşımlar yapan herkese teşekkür ederim.

Üstadım aramıza hoş sefa geldin kusuruma bakmayasın bi anda kendi konumu güncelledim bencillik ettim biraz kusura bakmayasın tekrardan aramıza hpş sefa geldin umarım umduğunu sitemizde bulursun bu nezih ortamı başka bir yerde bulamassın sanırım aile ortamımız çok güzel hayırlı olsun..

Affection

Kullanıcı
Çok sağolasın bu konuya girişim daha bir hafta civarı oldu daha öncede ilgileniyordum fakat elde somut bir yer olmadığı için tam olarak incelemiyordum.
Daha önce şunu düşünmüştüm alan tarama sistemlerini gemirlerdeki radar sistemleri gibi düşünüyordum.
Gemilerdeki sistemde gönderilen dalgalar herhangi bir cisme çarpıp geri döner ve gerçekten ortada radyasyon vardır.
Alan taramada anladığım kadarıyla buna benzer bir sistem, tanımlanan metaller ve özniteliklerine göre sinyal veriyor.
Forum ortamı evet gördüğüm kadarıyla baya fikir alış-verişi var Allah razı olsun.
Sadece Defineciliğe Giriş gibi bir bölüm yapılırsa ve en başta sağlık ve güvenlik malzemeleri, korunma yöntemleri vs. bazı makaleler yayınlanırsa bence daha çok yararlı olacaktır.

Üstadım aramıza hoş sefa geldin kusuruma bakmayasın bi anda kendi konumu güncelledim bencillik ettim biraz kusura bakmayasın tekrardan aramıza hpş sefa geldin umarım umduğunu sitemizde bulursun bu nezih ortamı başka bir yerde bulamassın sanırım aile ortamımız çok güzel hayırlı olsun..

Üst Alt