Selamün Aleyküm | Define işaretleri ve anlamları

Selamün Aleyküm

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Hocam hoşgeldin.
Elbette katkın çok olur inşallah.
Arazi tecrüben yeni gelenlere yol gösterir.
Estağfurullah abim. Güzel platform. Harika bilgiler birikmiş, farklı alanlarda birbirinden değerli ustaların tecrübeleri yazıya dökülmüş :) Bir çoğu sitede aktif değil gördüğüm kadari ile. Ama Allah kendilerinden razı olsun yararlı bilgilerini sahada bizzat deniycem. Alan tarama çubuk konularını girdiğim günden beri okuyorum bitirmek üzereyim :) Başta sen olmak üzere abim Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..

bornovalı

USTA
Super Moderatör
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım. Farklı platformlardan tanıdığım simalar var burda. Umarım benim sizlere sizlerin bize katkınız olur.
S.A.
Merhaba SiyahBeyaz ustam.
Aramıza hoşgeldiniz, sefalar getirirsiniz inşallah..
"Umarım benim sizlere sizlerin bize katkınız olur." Niyetler halis oldu mu gerisi zaten gelir ustam.
Tekrardan hoş geldiniz.

Kader25

Admin
Estağfurullah abim. Güzel platform. Harika bilgiler birikmiş, farklı alanlarda birbirinden değerli ustaların tecrübeleri yazıya dökülmüş :) Bir çoğu sitede aktif değil gördüğüm kadari ile. Ama Allah kendilerinden razı olsun yararlı bilgilerini sahada bizzat deniycem. Alan tarama çubuk konularını girdiğim günden beri okuyorum bitirmek üzereyim :) Başta sen olmak üzere abim Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..
Özellikle @bornovalı ve @ikizceli ustalarımızın yazılarını okumanı tavsiye ederim hocam.
Sendeki bilgilerle harman ettiğinde 5-10 level yukarılara çıkacağına inanıyorum.

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
S.A.
Merhaba SiyahBeyaz ustam.
Aramıza hoşgeldiniz, sefalar getirirsiniz inşallah..
"Umarım benim sizlere sizlerin bize katkınız olur." Niyetler halis oldu mu gerisi zaten gelir ustam.
Tekrardan hoş geldiniz.
Hoş buldum ustam. Niyeti güzel tüm ustalarıma selam olsun :)

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı