Selamünaleyküm, | Define işaretleri ve anlamları

Selamünaleyküm,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım,takdir edersinizki bazı admin ve ustalarımızın özel işleri nedeniyle isteselerde siteye yeterince zaman ayıramamaları nedeniyle ,boşluk olmaması adına ,
sitedeki katkısı ,beyefendiliği ,yapıcı yaklaşımları ve karekteriyle herkesin takdirini kazanmış ,herkesçede sevildiğine inandığım,LACİVERT hocamızı admin olarak,
bir çok arkadaşımızın olmasına rağmen, yapıcı ve bilinçli katkılarıyla ve devamlılıkları ile KARANAR ve KOMANA USTALARIMIZI DA usta olarak görme arzusundayım. her üç kardeşimide bu liyakatte gördüğümü ,değerli yönetici arkadaşlarımın takdirlerine sunarım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Aleykumselam abi.
Abi bencede doğru ve uygun bir görüştür. Her biri birbirinden degerli ustalarimiz.

Zamanla , ailemiz büyüdükçe farklı ve forumda daimi olan arkadaşlarımızada yer verelim. Hatta boşalan yerleride dolduralm.

Saygılar

Cep telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

walkman

Kullanıcı
Aleyküm selam ikizceli ustam, çok yerinde ve admin olmayı hakkı ile hak eden bir düşünceyi ortaya çıkarmışsınız. Kalb-i gönülden destekliyorum. Allah adı geçen ustalarımızı muvaffak ve bahtiyar eylesin.

ikizceli

Vip Üye
Aleykumselam abi.
Abi bencede doğru ve uygun bir görüştür. Her biri birbirinden degerli ustalarimiz.

Zamanla , ailemiz büyüdükçe farklı ve forumda daimi olan arkadaşlarımızada yer verelim. Hatta boşalan yerleride dolduralm.

Saygılar

Cep telefonumdan tapatalk ile gönderildi.
görüşlerimizin örtüşmesi memnuniyet veriyor. aklın yolunda hep beraber nice hayırlı forumlara inşaallah.
katılan arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Değerli arkadaşlarım sevgili dostlarım şahsıma atfedilen adminlik payesi için ikizceli hocamın şahsında tüm yönetim usta ve birbirinden değerli üyelerimize gönülden teşekkür eder gerek adminlik gerekse ustalık payesi ile görevlendirilmiş dostlarımıza ve sitemize hayırlara vesile olması temennisiyle inşAllah...

ikizceli

Vip Üye
Değerli arkadaşlarım sevgili dostlarım şahsıma atfedilen adminlik payesi için ikizceli hocamın şahsında tüm yönetim usta ve birbirinden değerli üyelerimize gönülden teşekkür eder gerek adminlik gerekse ustalık payesi ile görevlendirilmiş dostlarımıza ve sitemize hayırlara vesile olması temennisiyle inşAllah...
verilen sorumluluğun bilincinde olacağınızdan hiç şüphem yok. en güzel bir şekilde de ifa edeceğinize bütün kalbimle inanıyorum.
niyetler hayır ,devamı da hayırlı olacak inşaallah.