Selamünaleyküm | Define işaretleri ve anlamları

Selamünaleyküm

MAVRAN

Vip Üye
Sevgili ustalarım, kardeşlerim sizleri hürmet ve sevgiyle selamlıyorum. Uzun zamandır mekana giremedim her aklıma geldiğinde bu gece gireceğim dedim ama eve gelince bir yorgunluk ve besinden gelen uyku ve birde bakıyorsun sabah olmuş yine koşa koşa ise. Neyse şunun şurasında ocak 20 de emekli oluyorum inşallah ondan sonra heb birlikte oluruz. Heb aklım ve gönlüm sizlerle. Hebinizi seviyorum ALLAHA emanet olun.

Kervan07

Vip Üye
Sevgili ustalarım, kardeşlerim sizleri hürmet ve sevgiyle selamlıyorum. Uzun zamandır mekana giremedim her aklıma geldiğinde bu gece gireceğim dedim ama eve gelince bir yorgunluk ve besinden gelen uyku ve birde bakıyorsun sabah olmuş yine koşa koşa ise. Neyse şunun şurasında ocak 20 de emekli oluyorum inşallah ondan sonra heb birlikte oluruz. Heb aklım ve gönlüm sizlerle. Hebinizi seviyorum ALLAHA emanet olun.
mavran ustam bende böyle bi yazı yazma hazırlığı içindeydim ama sen benden önce davrandın:) ben her gün foruma göz atıyorum fakat fırsat bulup konu açamıyorum malum misafir sezonumu açtım:) yazın dağlarda gezmekten aileye ve akrabalara vakit ayıramıyorum.
şimdiden emekliliğin hayırlı uğurlu olsun mavran ustam.senin adına çok sevindim. artık bol bol vaktin olur.
saygılarımla kervan

Kervan07

Vip Üye
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Kervan ustam ben burada sezonu yeni açıyorum nasıl sezonu kapattınız.:D:D:D
ustam ben rakımı yüksek yerlerde çalışırım bu yüzden kışın bırak çalışmayı, kar nedeni ile ulaşım bile zordur..o zaman şöyle yapalım,yazın sen bana,kışında ben sana geleyim:)

Üst Alt