Selamun aleyküm.. SuNSeT28 Usta. | Define işaretleri ve anlamları

Selamun aleyküm.. SuNSeT28 Usta.

Tevhid

Kullanıcı
Selamun aleyküm, Ben Demirdağınkurdu

Allahın izniyle, Bu konuyu helallik dua alma niyetiyle açtım.

SuNSeT28 ustamızı çoğu kişi bilir, sağlığı konusunda şuan kendisi çok zor zamanlar yaşıyor,ölüm yaşam arası mücadele sizlerden helallik istiyor.

Uzun süren rahatsızlığı var, bacak kası yırtılması, beyin ağrısı ve hafıza kaybı yaşıyor. Allah bütün zamanlarına şifa versin

Siz değerli gönül dostlarına ustalarına selamların olduğunu ve helallik rica etti. Dualarınıza eklemeyi unutmayın inşallah.

Bana yazdığı Mesajı ektedir.

D.sohbeti,mekanı ve vadi size zahmet olmasa gönül dostlarına selamlarımı bir konu açarak iletiniz.Helalik istediğimi ve ben herkese hakkımı helal ettiğimi iletiniz..Dua eder dualarınızı beklerim.Hakkınızı helal ediniz.Selamlar..

TEVFiK

Vip Üye

SuNSeT28 ustamızı çoğu kişi bilir, sağlığı konusunda şuan kendisi çok zor zamanlar yaşıyor,ölüm yaşam arası mücadele sizlerden helallik istiyor.

Uzun süren rahatsızlığı var, bacak kası yırtılması, beyin ağrısı ve hafıza kaybı yaşıyor. Allah bütün zamanlarına şifa versin

Siz değerli gönül dostlarına ustalarına selamların olduğunu ve helallik rica etti. Dualarınıza eklemeyi unutmayın inşallah.

D.sohbeti,mekanı ve vadi size zahmet olmasa gönül dostlarına selamlarımı bir konu açarak iletiniz.Helalik istediğimi ve ben herkese hakkımı helal ettiğimi iletiniz..Dua eder dualarınızı beklerim.Hakkınızı helal ediniz.Selamlar..
Vealeykümselam ustam sayın SuNSeT28 Ustamıza çok Üzüldüm gerçi benim bir Hakkım yoktur ama varsada şayet yerden göğe kadar Helal Olsun SuNSeT28 Ustamıza'da çok gelmiş geçmiş olsun Allah Acil şifalar versin İnşallah tekrar Aramıza Allah'ımın İzni ile döner Tüm Dua'larımız onadır.Allah yar ve yardımcısı olsun sizde çok selamımızı söyler tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi söylersiniz.saygılar.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Çok üzüldüm rabbim tez elden şifa versin inşallah bir hakkımız var ise helal olsun üzüntümden ne yazacağımı idrak edemedim demirdagınkurdu sana zahmet çok selamlarımı ilet birde bu fotoyu mutlaka ulaştır deki deli seni bekliyor daha bitmeyen muhabbetlerimiz var tez gelsin rabbim şifasını versin inşallah

Ekli dosyalar

• BF95BE7D-B27C-4C18-BE3F-DE0E619008CF.jpeg
    BF95BE7D-B27C-4C18-BE3F-DE0E619008CF.jpeg
    98.2 KB · Görüntüleme: 5

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustamızı tanımadığım için bir hakkım olmadı ama bu kadar hak bilen bir insana hakkım varsa da helaldir. Allah tez zamanda şifa versin inşallah. Dualarımız onunla.

balkaya34

Kullanıcı

Selam Demirdagın kurdu ,,
Sunset28 usdadima ALLAHDAN acil şifalar dilerim,
Ayrica sizede bu konuda vesile olmanizdan dolayı çok teşekkkür ederim ,Sunsetile bir hayli sohbetimiz oldu ,Varsa benim hakkım Helal olsun, ALLAH yardımcısı olsun ,
ALLAHDAN GELDİK YINE DÖNÜŞUMÜZ ALLAHA DIR .
saygilar usdam.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ve aleykümselam.

Rabbim azze ve celle kendisine şifa nasip etsin. Tez zamanda aramızda görmek muhabbet etmek isteriz.

Bizden yana helal olsun. Kendisine çok selam söyleyin. Kalplerimiz gönüllerimiz bir. Bu durumda bile bizleri düşünüp selamlarını iletmiş. Rabbim razı olsun.