Selamun Aleyküm..

asensau

Kullanıcı
Cevap: Selamun Aleyküm..

kardeşim bu resim başka sitedede paylaşılmıştı

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

kardeşim bu resim başka sitedede paylaşılmıştı

asenseu ustad foruma hoş geldiniz.

bir işaret bir çok forumda aynı anda paylaşılıyor olabılır,orda çözüm bulamz burda bulur burda bulamaz orda bulur.bunda bir sıkıntı yok.sen şunu dıyorsan ayrı konu,bu resmi başka nickli birisi paylaştı işaret sizemi ait,o ayrı konu.belki sorgulanabilir.

Serhat

Kullanıcı

asenseu ustad aramıza Hoşgeldin Bana Söz Hakkı Düştü sanırım Evet başka Sitede Paylaşıldı takip ettiysen o sitede yorumdan çok tartışma ağırlıklı konuşmalar çıktı çünkü kendini, bilmeyen ve kendine yorumcu diyen bazı arkadaşlar yorumdan çok laf ebeliğine giriştilerbu durum beni gayet derinden üzdüğü için o forumdan çıkma gereğini duydum ve artık paylaşımlarımı burdan yapacağım..Size Saygılarımı sunar hoş vakitler ve güzel arkadaşlıklar geçirmenizi dilerim bu forumda ALLAH(C.C)emanet olunuz..

TRUVA

Admin

Kardeş; orda bir kaya tıpa şeklinde yerleştirilmiş ya içerden tıpa yapılmış yadak onduktan sonra etrafı dıştan açılmasın diye beslenmiş. birde kanalın toprağa yakın yerinde bir oyma mevcut.Bu kaya nasıl bşr yerde yüksektemi ön karşı ve çevre resimleri yokmu.Sırtını veince ilerde solda sırt bir bölge yada derenin karşısındaki alanda ne gibi bir yer var. üst bölgelerde.Bunları söylermisin yada resimlermisin.Oda mezar olma olasılığı yüksek fakat öncelikle bu kayada inceleme yap. Tıpa şeklindeki yer kayanın batı yönündemi?????? batı yönünde ise bileyim.

Serhat

Kullanıcı

Kardeş; orda bir kaya tıpa şeklinde yerleştirilmiş ya içerden tıpa yapılmış yadak onduktan sonra etrafı dıştan açılmasın diye beslenmiş. birde kanalın toprağa yakın yerinde bir oyma mevcut.Bu kaya nasıl bşr yerde yüksektemi ön karşı ve çevre resimleri yokmu.Sırtını veince ilerde solda sırt bir bölge yada derenin karşısındaki alanda ne gibi bir yer var. üst bölgelerde.Bunları söylermisin yada resimlermisin.Oda mezar olma olasılığı yüksek fakat öncelikle bu kayada inceleme yap. Tıpa şeklindeki yer kayanın batı yönündemi?????? batı yönünde ise bileyim.
Kardeş;Bende Kayanın Tıpa şeklinde yerleştirildiğini düşünüyorum lakin kayanın önündeki oymanın hemen altında oda şeklinde kaya mezarıda olabilir Kaya Yerden yüksektemi diye sormuşsun Topraktan yüksekliği 10-12 metre civarında karşısında birşey yok aşağı doğru indikten sonra bi dere mevcut sağında solunda yine buna benzer kayalıklar mevcut lakin fotoğrafta gördüğün kayanın üstüne çıkıbiliyorsun Tıpa şeklindeki yer kayanın batı yönünde değil direkt olarak güneş doğar doğmaz ilk oraya vuruyor lakin hemen arka kısmında da böyle bir yerleştirilmiş kaya mevcut o biraz daha küçük ramazan olduğundan dolayı bölgeye gidemiyorum gidince resimler ve atarım buraya tekrardan saygılar TRUVA ustam...

TRUVA

Admin

Arka kısmı derken batı oluyor sanırım.Bu görünen kısma sırtını verdiğinde güneş vuruyorsa incelemeye değer.O bölgede güneş işareti gördünüzmü???arkada aynısından küçük varsa bu şaşırtmaca olabilir arkadaki küçük hedef olabilir.Buranın boş olacağını sanmıyorum.

Serhat

Kullanıcı

Arka kısmı derken batı oluyor sanırım.Bu görünen kısma sırtını verdiğinde güneş vuruyorsa incelemeye değer.O bölgede güneş işareti gördünüzmü???arkada aynısından küçük varsa bu şaşırtmaca olabilir arkadaki küçük hedef olabilir.Buranın boş olacağını sanmıyorum.
Evet batı oluyor TRUVA ustad Görünen kısma sırtını verdiğinde güneş ilk vuran yer lakin o kadr çok kayalık alan var güneş işareti olup olmadığını incleyemedik bende seninle aynı fikirdeyim hedef arkadaki küçük yer olsa gerek Saygılar Yorumların içinde ayrıetten teşşekkür..