Selamun Aleykum Ustalarım Çizdiğim Kapak Olabilirmi Veya Horosan Harcı?? | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleykum Ustalarım Çizdiğim Kapak Olabilirmi Veya Horosan Harcı??

demirkıran

Kullanıcı
not: kare oymanın sağında 2 oyma daha var..

kare oymanın altı horosan olabılırmı dıkkatlı bakınca kapak izleri var sankı

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
demırkıran kardeşim devamlı aynı konuda yorum istiyorsun yeniden açıp ha konuyu yeniden açman sorun değil ama söylecek şeyleri söyledik yani gerisi senin yapman gereken işler daha önceki konunda dediğin yerde giriş olabilir demiştim al sirkeyi eline dök horosanmı kontrol et birde sağ üstte iki oyman daha var ozaman orda yeni mezarlarında var demektir ayrıca bu dikdörtgen oyman ve üstündeki kanal çok kaliteli neden duruyorsun onuda anlamıyorum canlan biraz hareket:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
demirkıran kardeşim,arkadaşlarımız ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. buraya resmi kazı izni vermezler.ama hatasız tam giriş noktasını öğrenmek merakını gidermek istiyorsan boşluk tespiti yapamıyor veya yapabilen birinden yardım alamıyormusun.?
oda orada sen burada yatıyor halen girişi soruyorsun:D ;):p bunlar sana özel.biraz düşün.
sağlıcakla kal.

Son düzenleme:

babuba

Kullanıcı
çok güzel kaya mezarları var. üstteki çizginin altında hepsinden daha büyük ve değerli olan bir tanesi var. örme işlemi yapılmış yerden ya da altından başlanarak boşluk sesi arayacaksın. üstteki oluğun tam altında büyüğü var kardeş. yani horasan olarak düşündüğün yeri kıracaksın, patlatacaksın gibi cümleler ve yasal olmayan kazılara kazı tekniği vermek yasaktır, konuyu kazı yapacak yeri belirleyecek sonuçlandıracak yorumlar yapmak yasaktır aliveli44 gerekir . oluğun altına gelmeyen mezarlar da var. horasanla kaplıdır.
soylu insanların ve aile fertlerinin mezarları ayrı ayrı.
kültür mirasıdır söyleyeyim. üstelik buraya izin vermezler. güzel görseller eline sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt