Selamun Aleykum Yorumlarınızı Bekliyorum Ustalarım | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleykum Yorumlarınızı Bekliyorum Ustalarım

Meraklı35

Kullanıcı
yüksek ve çalılıklı mera ağaçsız bir bölge 5 kayalık bulunmakta 1 kaya üzerinde işaretler bulunmaktadır,şimdiden yorumlarınız için Allah razı olsunsayın ustalarım yardım Allahtandır vesile olan ey dostlar
1 ve 2 doğu

4batı

insan batıya bakıyor

insan başına dayanmış silaha benzetim

ne olduğunu anlayamadım

insan altındaki kare

insan başı batıya işaretlediğim 4 bakıyor altta dikdörtgen yanindaki 5 parmaklı el ilk fotodaki 1 ve 2 batıdaki kayalıklara bakıyor

Meraklı35

Kullanıcı
doğrusu: el işareti doğuya bakıyor 1 ve 2 işaretlere

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
at nallarınının yakınında mezarlık alan varmı burası çok meşhur bir yer lakin eşkiya başı burada 6 ay kadar kalmıştı

Meraklı35

Kullanıcı
yüksek ve çalılıklı mera ağaçsız bir bölge 5 kayalık bulunmakta 1 kaya üzerinde işaretler bulunmaktadır,şimdiden yorumlarınız için Allah razı olsunsayın ustalarım yardım Allahtandır vesile olan ey dostlar
1 ve 2 doğu

4batı

insan batıya bakıyor

insan başına dayanmış silaha benzetim

ne olduğunu anlayamadım

insan altındaki kare

insan başı batıya işaretlediğim 4 bakıyor altta dikdörtgen yanindaki 5 parmaklı el ilk fotodaki 1 ve 2 batıdaki kayalıklara bakıyor
Artı şunu eklemek isterim ustalar 1.ici resimdeki işaretlediğim 2 ile 3 orta alanda büyük beyaz taşlar varmış aşağıya yuvarlanmış birtek o alanda varmış eskiden boyutları 50cme 30 ve 40cm arasınde değişiyor kenarları oval normal basit yani baya çok zirvede duramamış beyaz kayalar kardan dolayı tahminim 2 3 metre kar oluyor zirvede