Şeytan Allahın Yolu Üzerinde | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Şeytan Allahın Yolu Üzerinde

Sedegor

Kullanıcı
Sevgili Kardeşlerim Siz siz olun Hataları Hatalarla düzeltmeye çalışmayın. Adam eline alıyor Kuranı neyi nicin yapacagını bilmeden bir şeyler yapıyor ama sonuçlarını hesap edemiyor. Yada çare dilendiginiz kişi Şeytanlanmıştır bile isteye yada Nefsi cekmiştir o yola.

Bakın Kuran her derde çaredir ancak haddini bilene dir bu .

Sevgili, aşk, aradıgını, bulma kendini sevdirme, para bollugu , seni istemeyeni istetme, neler neler bazı Telkimlerle bu mümkündür

ANCAK MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ ŞEYTAN TAMDA BURDA YATAR Tamda burda oturur. Şeytan din iman bilmez sanmayın o sizden iyi bilir Kuranı Dini İmanıda ancak secde etmez inat ahdi var zaten insanı yoldan cıkaracak. Rabbimde izin vermiştir ama onuda ona uyanıda yakacaktır. Yani eger bu ilimse en iyi O bilir bu ilmi, Harutla Marutta o ilimle gelmiştir.

Bakın basit yada masum gözüken en küçük hareket seni ipe verir imandan eder. Şu işim olsun şu hastam hemen iyileşsin şu işe gireyim şu benim olsun gibi işlerde bir hacı hocayım diyene bir papaza felan gitmişseniz bilmeden tövbe istigrar edin. Bu yazıyı okuduktan sonrada lütfen gitmeyin.

Bakın şeytanı yakacak yöntemlerde dahi vardır Ancak Allahın bir bildigi bir hesabı vardır diye kendini bilen şeytanı bile yakmaz.

Her olayın bir hesabı vardır bu heapların ne oldugunu bilmeyenler aklı çalışmayanlar cözüm bulayım derken gider ateşe odun olurlar.

Hastalardan tutun Tüm olumsuzluklara kadar EN DOGRU İLAÇ EN DOGRU ÇÖZÜM ALLAHTAN TÖVBE İSTİGRAR ETMEKTİR:

EN GÜZEL EN DOGRU DUA İSE HAYRLISINI İSTEMEKTİR. Allahın işine karışılmaz karışan varsa karışırım ben diyen olursa oturup kırk defa düşünün . Böyle bir yetkiyi Allah kimseye vermez. Allah verdi diyenşerse ŞARLATAN ŞEYTANLAŞMIŞ kişilerdir genelde.

devam edecek bu konu

Sedegor

Kullanıcı
Allahın düzenine biliyorum diye el atıp ortalıgı karıştırmak büyük günah büyük şirktir.

Bu gün Dünyadaki düzen bu hale gelmiş dogru din bozulmuştur Kitap bozulmaz Din bozulmaz bozulan insandır.

Bu gün bir sahafa girip din üzerine kitap alacak olsan niyetin haliste olsa, İman kitabı diye sana Şeytanın kitaplarını uzatırlar.

O kitaplarda bir çok terkipler bir çok Esma tekrarları yada akla gelmedik Şeytani işleri konu almışlardır. Esmalar sadece Allaha aittir.
Evet bir parcada insana kendi ruhundan üflemiştir ancak bu Allahın Esmalarını diledigin gibi kullanacagın manasını taşımaz.

3 lü 5 li 7 li vefk yazmakta muska yazmakta Duaları kendi çıkar ve nefsinize göre çekip cevirmekte Cehenneme kendi ateşinizini taşımanız manasına gelir.

Definemi arıyorsun yada çaresiz derdinmi var En dogru yöntem el açıp Allaha Hayrlısıysa ver diye düzelt diye dua etmektir.

Zenginlikmi istiyorsun en dogru yöntem sadaka zekat vermektir sen fakire verirsen Allahta seni zengin eder.

Bu gün namazı bile dogru kılamaıyor insan dogru Namaz Kuran içinde yazar bu konuyuda yazacagım inşallah uzun uzadıya.

Seni Dogrudan alı koyan Allahın yolu yani müslümanlık yolu üzerine oturmuş ben en iyi müslümanım diyen Şeytandır. Ondan öncesi ise kendi içindeki Nefsi Şeytanındır. Allah istemezse yaprak kımıldamaz. Tutup sendeki cüzzi iradeyle o yapragı kımıltatayımda ortalık düzelsin diye hesap edemedigin bir olaya kalkışırsan bu kez başına belayı alırsın.

Blmedigin hatalı yanlış gördügün hatta acıdıgın bir olayda bilmedigin nice hikmetler vardır.

Bizim yazdıgımız Rabbiime şükür Ledün ilmiyledir.. Karşımıza Şeytanın ilmiyle çıkanlar dillerini yutarlar. Ne harutun ne Marutun ilmi nede Havvas dedikleri Şeytan oyunlarını yazıp çizip konuşanlar Müslümanı şeytanlıga davet edenler karşımızda Allahın izniyle konuşamazlar. Onlar cahildirler. Şeytanıda gözünüzde büyütmeyin eger azıcık aklı olsaydı Allaha Secde ederdi O. ancak o kücücük aklıyla ancak küçük akıllı insanları avucu içerisine alır. Ancak kücümsemek gerekir çünkü O nun tecrubesi coktur o yaşlıdır insanın zaafını iyi bilir ancak yakılacagı yeride bilir kahrolacagı yeride bilir.

Siz siz olun Kuran a sarılın O sizi dogruya dogru yola iletir.

Büyüye yada büyücülere gerek yok defineciler sakallı sarıklı hacı hoca arayıp papaz büyüsü için papaz arayıp define bulmaya kalkmasınlar Onların oyunları bir Besmelelik iştir Allah a sıgının Allahtan isteyin O verir. İsterkende dogru isteyin Hayrlı olanı isteyin.

Eger zenginlikse istediginiz sadaka ve Zekatı içten gelerek verin. fakirleri gözetin, yetimlere sahip cıkın. Allah rızası için her kim ne isterse verin bu oyuncu bu dalavereci bu zengin parasıda var ama istiyor beni kandırıyor demeyin. Siz verin O sizi kandırdım zannetsin.

Kuran la yaşayan zaten en büyük zengindir.

Benim ne sucum var cocugum niye böyle bu dert neden bende diye düşünün ancak isyan etmeyin Allahın bir hesbabı vardır. Bir insan 7 göbek atalarının cezasını bile ceker unutma. Ancak Hz Peygamber Hz Muhammedin Sünneti Üzerine yaşamayı onun ahlakıyla ahlaklanmayı seçerse artık insan Seçtigi kişiye benzer. Olaki istemeyerekte olsa şeytanın ahlakını secersende şeytana benzersin bu işte böyle.

Her derdinde Allah katında bir dermanı vardır unutma. Allahın adresi Secdedir O nu Namazda bulursun. Ona Yazdıgın mektuk posta pulu dahi istemez Alır melekler anında iletir. Uzun sanma açılıp okunmasını mektubun Çünkü Allah insanı içinden gecenleri bilir görür Onu kimsede kandıramaz. Ancak kendini kandıran çoktur.

devam eder bir çay içer :(

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Ledünni İlim Nedir Kime verilir ?

Elif Lam Mim dir açılımı Elif Allah, Lam Allah ilmi, Mim ise Muhammediyediktir.

Allah seçkin kullarına verir bu dogrudur. Ancak Zaman öyle bir vakte geldiki bizim gibi cahiller bile Ledün ile yazar oldu Şeytan Kalemimizi şaşırtmasın inşallah . Eskiden zordu bu ilim sahibi olmak. Ben tam yirmi bir yıl aradım istedim nasip olmadı. Niye olmuyor diyede gücenmedim isyanda etmedim. Evet seçkin Kullara verilir ve Kulun durumuna kalbine görede az yada çok olur bizdeki açıkçası çok azdır. Allahım halimize kalbimize görede azaltır çogaltır yada hak etmedin deyip hepsinide alabilir.

Ledün ilmi Kuran da ne yazıyorsa Odur. İlmi olan Kuran ın ne yazdıgını Allahın kelamını açık okur Allahın Selamını açıkça Alır. Bu an şimşek çakar karanlıkta bir an aydınlanır ortalık. Şayet O karanlıkta gördügünü aklından çıkarmaz ve farkındalıkla şükürde bulunursan kaybetmezsin Allahın izniyle. Haddi sınırı aşarsanda vay haline.

Gerçekte bu ilim sırdır Vakıf olanın bende var demeside sakıncalıdır. Ancak vakit öyle bir ana geldiki bu şimşek hiç ummadık adamın Müminin Müminenin başında çakacaktır. Şu Ülkede belki Binlerce kişi çıkıp ben Ledünniyim diyecektir. Çünkü Rabbim Nurunu Tamamlayacaktır ve son kez Ben Burdayım Dogru yolu bulun diye Aciz KULLARI ÜZERİNDEN AÇIK BİR SELAM GÖNDERECEKTİR.

Kendini küçük görme bana nasip olmaz deme Allah bilir. Buldugundada sahip cık ALLAH KİMSENİN BEKÇİSİ DEGİLDİR. GÖSTERİR GERCEGİ ve İŞİNE BAKAR. Gerisi seninle Vicdanın ve Nefsin arasındadır.

Bir an heveslenip ben şah oldum padişah oldumda deme insan sevinir şarırır evet ama kendini o an aniden toparlayamazsan Şeytan dibinde degil zaten içindedir. Ona yenik düşersen Dünya malına Dünya süsüne hiç olmadıgı kadar baglanma hevesinde artabilir çünkü kapalı gözün açılmış dünya bir nebzede olsun önüne serilmiştir. Eger nefsine yenilip el uzatır yada birine acır al işte aradıgın dersen ateşlerden ateş begen kendine. İşte gercek Fasıklık budur Açıkca gördügün halde Geriye dönüp dünya süsüne aldanırsan en büyük Fasıklardan olursun. Ve düşman oldugun şeytan halt etmştir senin yanında çünkü aşagılardan aşagıda olursun. Olaki şimşek çaktı gaflete düştün Olabilir insan şaşar beşerdir Ancak artık şaşamayacak lkadarda dirayet ister senden ne kadar güçlüysen o kadarda yükün vardır. Ancak olaki şaşatın el uzatmadan Tövbe edesin. Şaşkınlık ve heyecan seni Allahın vaat ettigi nuırdan koparmasın.

Yakındır belki bu yazıyı okuyanların dahi başında şimşekler çakaçaktır, Bedeni kalbi kalaynanıp Beyni kaynayacaktır Ulan bana ne olur demesin şaşırmasın bize yazan olmadı Huzurlu sevinçli birazda şaşkındık :( Elhamdülillah.

Ancak bu olayın diger bir hususuda var yukarda yazdıgım şeyleri size Şeytanada yaptırır zannedirsin Eriştim Veli oldum vesvese verir sana aman haaa kanma şeytana. Kuran Sünnet üzerine degilsen erişmek senin neyine ?

Hem bahsettigimiz konuda erişmek yada Veli olamk kavramı dışındadır, Sadece gercegi gör karanlıktan çık diye verilecek dagıtılacak azıcık bir ilimdir... ilmin kimden geldigine iyi bakın Şeytan rüyalara bile girer Seni kandırır Kendi Şeytani ilmini sana verir sende garibim zannedersin ben adam oldum eriştim ucup kacacagım bir de sana soran olursa kerametin varmı diye girme havalara ...

Namaza bile girer o şeytan Namazı dogru kıl. Namazı dogru kılmak ancak O an Dünyayı unutum sadece ALLAH ile başbaşa kalabilmektir. Gercek bir Müslüman Namazda Allah ile Konuşmak için can atandır. O kişilere namaz hiç zor gelmez hatta iple çekerler namaz saatini. Yetmez vakit dışında Secdeden kalmak istemezler . İnsanlardan kaçar Allah ile baş başa olmayı isterler. Çünkü bu dünya artık Onlara yabancıdır.

Sedegor

Kullanıcı
Olaki verildi sana şaşma sakın şeytana uyma. Ne veli oldun ne deli nede Evliya. Sadece uyuyordun uyarıldın o kadar. Bu uyanış bu milletin son şansı olacaktır. Benim gibi nicesi gel diyecektir. Belki yarın sen, bu yazıyı okuyup birilerine gel diyeceksin. Şimşek çakmadan olmaz ama. Biz az olacagız ama Öz olacagız yine buda belli.

Bu millet bir araya toplanırsa Müjdedir Dünya üzerimize gelse Zafer bizim olacaktır.

Ancak inat ederlerse O Allahın hiçte sevmedigi İsrailogulları varya yazıkki Onlar oturacaktır Türk milletinin ve Muhammet Ümmetinin yerine bu açık ve nettir. Korkarsan Korkaklık edersen durum budur. Korkmazsan Allah a Güvenir İman edersen sana ne mutludur.

Kehf Suresini oku durmadan korkun giderilir İnşallah Kardeşim. Durmadan Oku.

Sedegor

Kullanıcı
Suç bireyden fertten başlar bozukluk. Sonra Topluma sirayet eder buda devlete sirayet eder. Sagda hatalıdır Solda hadatılıdır aslında. Sütten cıkmış ak kaşık bulamazsın. Fanatik taraftar olmaktan ziyade Birey önce kendisini düzeltirse Toplum düzelir buda düzelince Devlet düzelir. Devlette düzelince Dünyayı belki düzeltir. Gördük bildik dediklerimiz arkasında nice hesaplar nice matematikler nice sırlar vardır. İnsan beyni kendi işine çalışmaz çalışsa insanların sorunu olmaz. Her Kavim Hak Ettigi şekilde YÖNETİLİR sözünün açıgı budur.

Birlik ve Beraberlik Ancak Bu beraberlik Kuran Üzerine olmalı. Burda Sag iyidir Sola gitmeyinde demiyorum Allah bilir İnsanların içlerini. Bize karanlıktır. Ancak Kuran Haktır az yada çok Kuran Yoluna gideni takip edin.

Bakın en güzel çiçeklerin etrafını hep en çok pislikler kaplar. O pislikler O en güzel çiçekten insanı uzak eyler. Zaman gelirki Çiçek açar çevresindeki pislik dahi yayılan kokuya aşık olup, pislik pislik olmaktan çıkar. Hiç bir şey uyurken Rüyada gördügünüz gibi degildir.

Burda Siyaset felan yapmıyorum. Eger Allah yoluna Davet Siyasetse bunuda size bırakıyorum. Ne Saga nede Sola iyi demiyorum Allah bilir.

Ama insan kendisini düzeltmeli. Geldi çattı Ümmetim 1400 ü bulur 1500 e gitmez diyen Peygamber Yalan demedi. Zaman olmuş 1440 lar hesap ortada. İster görün ister kör olmaya devam edin.

Sedegor

Kullanıcı
Haddimiz olmayarak yazdıgımız yazılarda bal derilecek zamandır artık.
Zaman öyle hızlanmıştıki bahar gelip çiçek açmasıyla solması an meselesi olur.
Rüzgar eserse yazarız Rüzgar keserse kaybolur varırız, vuslattır bizimkisi artık.

Duymaz kulaga, görmez göze, akıl etmez kafaya zaten bizden giden Selam bir kulagından girer digerinden cıkar savuşur. O anlamaz bildigini okur. Anlayanada Muhabbetimizin kokusu bile varır dayanır.

Kimi zaman aglaya aglaya haddimizi aşa aşa yazdıgımız cümleler degerlidir.
İnsan ogludur hatalarla doludur, Hatalarımızı biz gördük şükür Selamızıda okuyup kendimiz gömdük kendimizi.
Yeni bir yola baş koyduk bu yol kısadır bilesiniz. Kürt Kardeşlerim ne derdi :( ya Herro ya Merro iyi bir laf heralde :(

Ben yazarken sizde okurken Şeytana bile küfretmeyin Oda işini yapıyor. Etmeyinki Oda Size ve Sizin İnancınıza Küfretmesin. Ama uzak olsun bizden Allahım Kahhar İsmiyle Kahret dedirtecek kadar yakın olmasın bize. O artık bilir bizi uzakta olur inşallah.

Namazda gelir dürter O :( Beyazit Bestamiyi bile dürtmüştür. Sabah namazına bir gün kaldırmaz, Bestami kalkar hüngür hüngür aglar,Rabbim tutar kat kat ecir yazar sevap yazar Ona. Ertesi gün Şeytan gelir uyandırır Bestamiyi . Bestami şaşkın Sen böyle yapmazdın uyuturdun Uyandırmazdın beni der. Şeytan ise Sen agladın kat kat sevap yazıldı sana var git bir vakti kıl, bir vaktin sevabını alda fazlasını bari alma diye uyandırdım seni der.

Öte yandan her hatayı Şeytana bulup Onu sevindirmeyin. Çünkü Hataların çogunu insan kendisi yapar Ancak bir suçlu arar Oda Şeytandır malüm :( Şeytan şorda otururda sizin sevabınıza ortak olur sizin akılsızlıgınız yüzünden. Her suçu Şeytana atmayınız. Ancak sizi her an yoldan saptıracagınıda aklınızdan çıkarmayınız. O büyük bir düşmandır İnsana.

Son düzenleme: