sitenizdeki konu başlığı hakkında | Define işaretleri ve anlamları

sitenizdeki konu başlığı hakkında

KOMAGENE

Vip Üye
konu başlığını konu içine eklemişsiniz bu seo açısından güzel bir uygulama fakat link olarak eklenmesi daha güzel olmazmı benım sitem 4.2 aynı ayarlar sizin sürümde uygulanırmı bilmem ama kodları ben vereyım siz deneyın eğer olursa karakral ve cendere sitelerim gibi konu başlığı link olarak konu içine eklenır

ostbit_legacy şablonunu açın bulun:

PHP- Kodu:
{vb:raw ad_location.thread_first_post_content}

Altına ekleyin;

PHP- Kodu:
<center><b><a href="http://www.siteniz.com/{vb:link thread, {vb:raw thread}}">{vb:raw thread.title}</a></b></center>
<
br />

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: sitenizdeki konu başlığı hakkında

s.a

bestek dostum foruma hoş geldiniz,tecrübelerinzden yararlanmak isteriz tabiki.
verdiğiniz kodları aradım,postbitte o kodlar yok malesef.vb3 olduundan olabılır.

KOMAGENE

Vip Üye

hoş bulduk sitenizde biraz dolaşma imkanı buldum herşey bir yana sitedeki konuşma tarzı diyaloglar saygı çerçevesinde izleyebildiğim kadarıyla işini bilen kişiler mevcut işinizde başarılar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

hoş bulduk sitenizde biraz dolaşma imkanı buldum herşey bir yana sitedeki konuşma tarzı diyaloglar saygı çerçevesinde izleyebildiğim kadarıyla işini bilen kişiler mevcut işinizde başarılar

tesekkur ederım,insan nasılsa karşısındakınıde öyle görürmüş,yorumunuz için tesekkur ederım.tüm arkadaşlarım ayrı ayrı değerli insanlardır.zaman ayırma ımkanınız olursa dahada iyi anlarsınız.

katkınızdan dolayı tesekkur eder daim olmanızı umarım.