Siva adlı kullanıcı hk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Siva adlı kullanıcı hk

Heda

Kullanıcı
İnan hiçbir yorumunu okumadım ama ne baş belasıymışsın be arkadaş 😁 her forumda ayrı bir rüzgar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
adamı siva diye yasaklıyorum şiva diye geliyor. sıvacımıdır nedir. başka bir isim de üretemiyor galiba. sivo olarak gelen biri olursa direk banlayın. :D

şira adlı kullanıcı uslup nedeni ile yasaklanmıştır.

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Seni seviyii bu dayııı. hemide çok seviyiii 😂

yaw ne ettik bu dayıya, altı üstü sen mehdi değilsin dedim. haksızda sayılmaz. mehdi islamı definemekanı.com dan yayacak değil ya. git dini sitelerde başlat çağrı yı. biz destek oluruz :D resulehasret . com var, @MURATS44 ona yardımcı olur :D

bide bana namaz kılıyormusun demiş., ne ilgisi var, namaz kılmayan mehdiye inanmıyormu ? (bu mehdi konusu beni zaten çok yordu, varmı yokmu diye ) bide bu abimiz çıktı.

eğer içi rahat edecekse yazayım namaz kılıp kılmadığımı :) kul ile Allah arasındadır ama gücüm yettiğince kıldığımı sanıyorum. 5 vakit kılıyorum ve kıldığımı sanıyorum. umarım kılıyorumdur.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
yaw ne ettik bu dayıya, altı üstü sen mehdi değilsin dedim. haksızda sayılmaz. mehdi islamı definemekanı.com dan yayacak değil ya. git dini sitelerde başlat çağrı yı. biz destek oluruz :D resulehasret . com var, @MURATS44 ona yardımcı olur :D

bide bana namaz kılıyormusun demiş., ne ilgisi var, namaz kılmayan mehdiye inanmıyormu ? (bu mehdi konusu beni zaten çok yordu, varmı yokmu diye ) bide bu abimiz çıktı.

eğer içi rahat edecekse yazayım namaz kılıp kılmadığımı :) kul ile Allah arasındadır ama gücüm yettiğince kıldığımı sanıyorum. 5 vakit kılıyorum ve kıldığımı sanıyorum. umarım kılıyorumdur.
@MURATS44 mü? 😂😂😂😂😂 görülecek bir hesabımız var onunla. Tabi ıraktan döndüyse. 😂😂😂 Murat abinin sitesinde o bilgilerle adam olmayan burda merdane bile olmaz abi o yüzden şıracı bozacı ALLAH ne verdiyse banla gitsin. 😂😂