Sizce Nedir Ustalar | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Nedir Ustalar

blutx

Kullanıcı
Malum yere giderken güzel bir başka eser yakaladım fotoğraf kadrajına girdi fakat yanına gitmedim şimdilik beklesin burası ! sizce ustalar bu resimdeki kemermi banamı öyle göründü sizin düşünceleriniz nedir ustatlar.
DJgWr3.jpg

esrarengiz2828

Kullanıcı
resim net olmasada kemere benziyor ustam kilise veya kale kalıntısı olma ihtimalinide değerlendir üsteki düzlüğüde konturol etmeyi unutma bence hakim tepe gibi saygı vede sevgiler ustam

blutx

Kullanıcı
Malum yere gittim baktım herhangi bir eski yerleşim yeri yapıları kalıntı v.s bir emare yok bu kemer dediğimiz yapıdan başka civarında ! yakından fotoğrafladım doğal gibi geldi bana fakat bir yandanda doğala benzemiyor kafa karıştırıcı , herhangi bir cihazla falan kontrol etmedim ustalar sizce düşünceniz nedir bu yapı hakında

l1aWLg.jpg

mLYkPY.jpg

pPZW9q.jpg

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam çok haklısın ama sanki yanında anıt ağacı var kurumuş gibimi bide burdaan baktımı karşı tepeye çıkmadınmı orayı görebilir saygı vede sevgilerimle(beğendim)

blutx

Kullanıcı
Çıktım esrarengiz usta herhangi bir kalıntı v.s yok civarlarında .artık bu kemere benzeyen neyse onu çözemedim doğalmı doğal deyilmi diye ikilemde kaldım

esrarengiz2828

Kullanıcı
Çıktım esrarengiz usta herhangi bir kalıntı v.s yok civarlarında .artık bu kemere benzeyen neyse onu çözemedim doğalmı doğal deyilmi diye ikilemde kaldım
ustamm buna benzer bi kemer bendede vardı yakınlarında işaretler ve oda mezar açıldı taşlı bi tepeden orda büyük taşlı ana kaya olan yer varmı oralara iyi bakman gerekirki havlandırma bilem var;)

Üst Alt