Slm Üstatlar Mağarada 3 Basamak | Define işaretleri ve anlamları

Slm Üstatlar Mağarada 3 Basamak

Murat05

Kullanıcı
keşif sırasında bir mağaraya rastladım yaklaşık 20 m gittikten sonra karşıma basamak geldi 3 basamakta sonra mağaranın girişini taşlarla örmus ve sanırım horasan la sivamis sizce orayı xxxxx deneyimlerinize göre devamında beni ne sürprizler bekliyor

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
A.Selam @Murat05 ustam
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
8- Konu Başlıkları Açıklayıcı, Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.
Siteden süreli uzaklaştırılır.
15- Fotoğraflarda kazma, kürek, çekiç v.b. kazı malzemelerini veya kazı yapılmış olan yerlerin görülmesini sağlayacak fotoğrafların yayınlanması yasaktır. Konu içerisinde patlat, aç, kazacam v.b. kaçak kazıyı teşfik edici cümleler yasaktır. Definemekanı Türkiye Cumhuriyeti yasalarını esas alarak, kaçak kazıyı teşfik edici konuları siler ya da düzenler. Konu sahibinin uyarılması zorunlu değildir.
Devamı halinde siteden süreli uzaklaştırılır.

Gerekli düzenlemeyi yaptım
Tekrarı halinde ceza sebebidir :(

wolf_52

Kullanıcı
keşif sırasında bir mağaraya rastladım yaklaşık 20 m gittikten sonra karşıma basamak geldi 3 basamakta sonra mağaranın girişini taşlarla örmus ve sanırım horasan la sivamis sizce orayı xxxxx deneyimlerinize göre devamında beni ne sürprizler bekliyor
büyük ağaç tokmakla vur bakkalım arkası dolumu boşmu... boşluk sesi aldığın yer güzel yerdir:)

Üst Alt