Sonuca Ulasilmis Bir Kare Isareti | Define işaretleri ve anlamları

Sonuca Ulasilmis Bir Kare Isareti

ersan

Vip Üye
merhabalar ustalarim bu kare isaretini yukardan baya bir inceledim ve cubuklarlan da sonuca ulastim ama bu yeri acali 2 sene kadar ama ikici odayi acamadim uylece duruyor burda bir sey kimadi bos bu oda ama deyeli olan oda cok net beli oluyor bir baktimi horasan nekadar cok kalin yapmislar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sağ olasın ersan usta.
her kuşun eti yenmez demiş atalarımız.
ben her zaman bu tür yerlerdeki işçiliğin zorluğuna değinirim. yine önemli olanın ilk değil ikinci oda olduğunuda sık sık değinirim.
bu paylaşımın güzel bir örnek olmuş.sayende, arkadaşlarımız bu işin ciddiyetini en azından görmüş oldular.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Eline sağlık ustam. İkizceli abime katılıyorum, bazılarının dediği gibi bu işler hepten boş değil. Demekki işimiz ne gölge ne hayâl. Özelliklede çubuk konusunda boşboğazlık yapanlarında bu örneklere bakıp özeleştiri yapmaları için de iyi bir fırsat.
Bu arada bizim Rexinde Maşallah ı var, Aliveli ustam ne yedirdin buna böyle:D

osi

Kullanıcı
ersan ustam senden boyle bol resımlı ve anlatım genelde olmuyor ustam ;) bu tarz resımlı açıklama oldumu konu daha guzel oluyor :):):) ustam ustalarımın dedıgı gıbı tek odaya aldanmamak gerekır paylasım için sagol ersan ustam emege saygı

ersan

Vip Üye
sağ olasın ersan usta.
her kuşun eti yenmez demiş atalarımız.
ben her zaman bu tür yerlerdeki işçiliğin zorluğuna değinirim. yine önemli olanın ilk değil ikinci oda olduğunuda sık sık değinirim.
bu paylaşımın güzel bir örnek olmuş.sayende, arkadaşlarımız bu işin ciddiyetini en azından görmüş oldular.
ustam burda tek bir kare isareti var
ama yukardan inceledimi bastan ta ben bilem inanamadim 2 ci oda oldunu
nedense tek bir oda deye biliyordum .

ersan

Vip Üye
ersan ustam senden boyle bol resımlı ve anlatım genelde olmuyor ustam ;) bu tarz resımlı açıklama oldumu konu daha guzel oluyor :):):) ustam ustalarımın dedıgı gıbı tek odaya aldanmamak gerekır paylasım için sagol ersan ustam emege saygı
ustam tam bir usta guzel cubuk yurude bildimi
hic ihtiyac duymaz en pahali bir makineye guzel ve hareketlerini bilen bir usta cubukcu cubuklari onu yari yolda birakmazlar ama baya bir dikat ve guzel bir incelemek lazim cekim aldi yeri.

ersan

Vip Üye
Eline sağlık ustam. İkizceli abime katılıyorum, bazılarının dediği gibi bu işler hepten boş değil. Demekki işimiz ne gölge ne hayâl. Özelliklede çubuk konusunda boşboğazlık yapanlarında bu örneklere bakıp özeleştiri yapmaları için de iyi bir fırsat.
Bu arada bizim Rexinde Maşallah ı var, Aliveli ustam ne yedirdin buna böyle:D
ustam saten cubuklara inanmayanlar cubuklari yurudemeyen insanlar benim icin.

Üst Alt