SPOR YAPTIĞIM,YAŞADIM BÖLGE VE KALE. | Define işaretleri ve anlamları

SPOR YAPTIĞIM,YAŞADIM BÖLGE VE KALE.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli arkadaşlarım,hep define ile ilgili yazılmaz ya. bugün küçük ,dünya cenneti bir küçük gezinti yapalımmı.

kale görütülerinide çaydan sonra inşaallah. hanımdan fırça yemeyelim.

A21MEDLi

Vip Üye
emeğine sağlık usta,kıskandık doğrusu,park değil,botanık orman maşalllah,böylesi güzel parkuru yapıp,halkının hizmetine sunan belediyeyide tebrik etmek lazım.
keçilerede dikkat etmek lazım,ağaçlarda yaprak bırakmaz bunlar.;)

ikizceli

Kullanıcı
gezi alanı ile kale bölgesi,
belediye ,kaymakamlık nüfus gibi kamunun yanısıra, geniş çaplı parklar,yüzme havuzu,türkiyenin en büyük akvaryumu,teleferik vehayvanat bahçesi ve gezi yerlerinden oluşan keçiören kalaba ve tepe başını kapsayan,büyük şehirlerde çok nadir rastlanacak güzellikte.
kale içinde milli ve kültürel geçmişimiz yansıtan görseller , müze ,yemekhaneler ve turistik eşya satan esnaflar,canlı müzik le yamak ve çay kahve imkanlarını barındırmakta.tarihten gelen esteregon ismiyle adlandırılmıştır.her köşesini çekemedik tabiki birlikte bir miktar dış görünüşüyle,

iç görünüşüde dıştan güzel,ama spordan döndüğüm için girmedim. arzu edilirse ilerki zamanlarda fotolarım.
şehir içinden veya dışardan yolu düşen arzu eden arkadaşlarımı ağırlamaktan onur duyarım.

ikizceli

Kullanıcı
emeğine sağlık usta,kıskandık doğrusu,park değil,botanık orman maşalllah,böylesi güzel parkuru yapıp,halkının hizmetine sunan belediyeyide tebrik etmek lazım.
keçilerede dikkat etmek lazım,ağaçlarda yaprak bırakmaz bunlar.;)
muhterem ustam bu bölge gerçekten gezilmeye görülmeye değer kalitede. paylaştıklarım sadece küçük bir bölüm. beklerim.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
aslında tarihi bir yolun üstüne yapılan park burada ....... giden tarihi roma yolunun üzerindesin ustam ancak bugünlerde hiç bir iz yok roma dan emegine saglık güzel resimlerin için buraya gitmeyeli yıllar oldu.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Devlet büyükleri ile aynı şehirde yaşamanın avantajları hakikaten çok güzel şehir Ankara benimde gezme fırsatım olmuştu,Karadeniz bölgesi İnsanları ve Doğası Cennet'ten bir örnek gibi, yaşanılacak şehirlerimizden ALLAH (cc) bizlere bu güzel topraklarda yaşamayı nasip eden tüm Atalarımızdan Razı olsun

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Büyükşehirde yaşamanın dezavantajlarının yanısıra avantajlarıda var tabi. Yaklaşık 5 senedir Keçiören taraflarına gitmedim herhalde çok şey değişmiştir.
Keçi figürüve yanında ayak izi dikkat edilmesi gerekenler:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ben bir muziplik yapacaktım ama komana erken davranmış ... elinize sağlık hocam mevlam sağlık sıhhat huzur dolu bir ömür geçirmenizi nasip ve ihsan eylesin inşAllah...

Üst Alt