Sunaklar | Define işaretleri ve anlamları

Sunaklar

Yörük2006

Kullanıcı

MAVRAN

Vip Üye
Bir bayan Mezarım var güzel de bir kalbi var dilerim her şey gönlünden geçtiği gibi olur kalbi ne kadar güzelse yanında olanlarda o kadar güzeldir. Çubuklarla boşluk ararsan yeri tespit edersin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

mavran ustamızın ilk resmi değerlendirdiğini düşünüyorum. doğru bir tespit.
ikinci resimde biraz yayvan olmasına rağmen ayni anlamda yapıldığı kanaatindeyim. yçön amaçlı sol kısım biraz daha açık yapılmış olabilir.
bilhassa bu ikisini tavsiye ederim. takı türü ziynet ihtimali olabilir.
mehmet kardeşim , ok yönlerinden girişleri şaşmaz. azıcık belki sağlı solllu az çapraz olabilir o kadar. bir kaç adım da alt meyilde olacak. sağlıcakla.

MAVRAN

Vip Üye

mavran ustamızın ilk resmi değerlendirdiğini düşünüyorum. doğru bir tespit.
ikinci resimde biraz yayvan olmasına rağmen ayni anlamda yapıldığı kanaatindeyim. yçön amaçlı sol kısım biraz daha açık yapılmış olabilir.
bilhassa bu ikisini tavsiye ederim. takı türü ziynet ihtimali olabilir.
mehmet kardeşim , ok yönlerinden girişleri şaşmaz. azıcık belki sağlı solllu az çapraz olabilir o kadar. bir kaç adım da alt meyilde olacak. sağlıcakla.
İkizceli Ustam teşekkür ederim hakkını helal et beni tamamlıyorsun, bir türlü cepten resim yükleyemedim sonunda bıraktım. Ustam birinci resmi herkes net görür diye ona yorum yapmamıştım yorumum ikinci resimeydi orada olay daha net belli oluyor.kanalla belirttiğiniz yerin biraz aşağısı ve sağa kayarak o bölgede boşluk aranırsa 12 de 12. Saygılar.

Yörük2006

Kullanıcı
Şuan üniversitedeyim ikizceli ustam yaza hazirlik yapiyorum;) söylediklerinizi dikkate alacagim ustam saygilar.

Üst Alt