Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi | Sayfa 41 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Benim burada gördüğüm kadarı ile herkes her şeyi halletmiş bir şekilde işini görüyor. Kimse yaptığı çalışmaları yöntem ve metodları tam net bir şekilde sunmuyor. Bir de öyle bir anlatıyorlar ki kesinlik belirten cümleler ve kelimeler kullanıldığından dolayı; bu işin kesin sonuç verdiği hissine kapılıyor üyeler. Bu durumda bilmeyenler de ister istemez ben biliyorum diyenlerden rica minnet para dökerek yaptırmak istiyorlar. Benim anladığım kadarıyla bu iş iyi bir para tezgahına dönmüş. Umarım bu forumda da böyle bir tezgah yoktur çünkü daha hala tam net bir şekilde bu konu hakkında sunum yapanı görmedim. umarım açılmıştır da ben görememişimdir konuyu. Kısaca demek istediğim şey herkes birilerinden bir şeyler öğrenerek geliştirdi kendisini ve geldiği noktayı neden paylaşmak istemez. Mesela: Kader25 ustamızın çubuklarda gösterdiği yol ve gayret sayesinde bir çoğumuz dolandırıcılara para kaptırmaktan kurtulduk ve değişik araştırmalarımızı ekleyerek denemeler yaparak kendimizi geliştirdik. Geldiğimiz noktayı da asla gizlemedik ve paylaştık ama bu SURFER de aynı tevazuyu maalesef göremiyorum.

Ustam Merhaba,
Sen merak etme, kimse para karsiligi bu sitede is yapamaz, organizasyona giremez.
Ergec mutlak haberimiz olur insallah.
Eski uyemiz cok, hepside bu konularda tecrubeli. Para ile is yapmak isteyenlere dair bir kusku olursa yemleme mesaj atarlar bizede haber verirler.
Cakalin, sahtekarin bu sitede işi olamaz. Tesebbus ederse ilelebed buraya bir daha giremez.
Rahat ol gardaşım biz bu ve benzeri konularda insanların hevesini ve şevkini kıranlarla çok mücadele ettik bakma şimdi sesimiz çıkmaz onlar bizim olduğunuz mekanlarda buna cesaret edemezler bir çoğunu deşifre ettik ve bunu mekanlarda konu açarak ifşa ettik

menderes Darçın

Kullanıcı
oda ve boşluk bulma videosu. ustamızın tekrar ellerine sağlık.
Selamün aleyküm hocam, ben suffer 13 veya 17 programlarını indiremiyorum. Bu konuda bir link verebilir misiniz yada başka türlü bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Selamün aleyküm hocam, ben suffer 13 veya 17 programlarını indiremiyorum. Bu konuda bir link verebilir misiniz yada başka türlü bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Aleyküm selam gardaşım bu konuda bilgisi olan ustalar yazarlar inşallah benim sana bir önerim olacak gel senin niki değiştirelim menderes nikine tikim var 😂

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
  • Beğen
Tepkiler: Naz