Tanrı Meşgul, Ben Yardımcı Olayım Mı? | Define işaretleri ve anlamları

Tanrı Meşgul, Ben Yardımcı Olayım Mı?

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Seytan-Resimli-Ti%C5%9F%C3%B6rt-ile-Cuma-Namaz%C4%B1na-Gelen-Bir-T%C3%BCrk-Genci.jpg

Seytan Resimli Tişört ile Cuma Namazına Gelen Bir Türk Genci.

Şeytan Diyor: Tanrı meşgul, ben yardımcı olayım mı?

Şu hale nasıl geldik inanamıyorum... hiç merak etmezlermi giymiş olduğum giysinin üzerinde ne yazıyor...
Benimde şahit olduğum.. cuma namazına gelen bir gencin sırtında orta parmak kaldırılmış el resmi vardı ne dir bu hal bu cehalet aman ya Rabbi...

wolf_52

Kullanıcı
yaradanın karşısına nasıl çıkdığmıza dikkat etmek gerekir, misal başbakan demiyorum sıradan bir valinin karşısına,nasıl çıkyoruzz kılık kıyafet tıraşımız tam hal ve hareketlerimze ve uslubumuza ne kadr dikkat ediyoruz dillmi.. el insaf yahu bildiğmiz ve bilmediğimiz herşeyin sahibi olan rab ,bimzın karşısında nasıl saygısızlık ederizz yahu nasıl bunun hesbını veririzz mahkemeyi kübrada sormazlarmı bunun anası babası sorguya çekilmezmi nasıl bir evlat yetişdirdin demezlermii,, alllah hepimize hidayet versin..hayırlı evlat yetişdirmek,nasip etsin..hocam güzel bri konuya değinmişsinzz allah razı olsun.. emğine yürğine sağlık,şunda eklemden geçmeyceğim,namaza dururken giysimzde insan sureti olammalı,kaşı gözü beli olmamalı,namaz kabul olmaz derdi büyüklerim..doğrusunu allah billir elbet....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,
kasıtlı ve bilerek yapılan işler, ve düzenli ve ssitamik.
sadece resim olarak bakmayalım olaya,
çorapların altına marka ismi yazmaya başladılar, markaların hayvan logolaro vs, çorapların altına işlenir oldu.
peki ayağın altını kim görebilirki, oraya o markayı yazdıgınız ayagınızın altını kim görebilir.tabiki kimse.
tek yer var ayağın altının görüleceği, oda cami yani namaz.
gevur çalışıyor, dıkkat edelim inş.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Özelliklerde kafelerde tek kullanımlık bu bardakla sinsi bir tuzak olduğu anlaşılıyor. Çünkü bu bardaklar bir kerelik kullanılarak çöpe veya rahatlıkla yere atılabiliyor.
bardak2.jpg

Bardakların üzerinde Fatma, Eyüp, Süleyman, Talha, Mustafa Gibi yazılar yazılı. Diyeceksiniz ki, bu isimleri herkes taşıyor art niyetli olmayın. O halde bir de şuna bakın:

bardak1.jpg

Muhammed yazıyor ve Cami resmi var… Bu bardaklar yerlerde geziyor ve bilinçsiz bir şekilde ortalığa atılıyor. Sizce de bir acayiplik yok mu?

Gezer terliğin altında Muhammed yazısı...

Üst Alt